+90 850 885 25 31 Info@dubaitatili.com   

Vize Başvuru Şartnamesi

Vize Başvuru Şartnamesi

Gerekli belgeler ve ödeme tamamlandıktan sonra vize başvurusu yapılacaktır.

Pasaportunuzun Dubai dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerlilik tarihi bulunması gerekmektedir.

Başvuru esnasında pasaportunuzun ve yeni vesikalık resminizin renkli ve net olarak taranması, sisteme giriş yapılması gerekmektedir.

Saat 15.30’a kadar yapmış olduğunuz başvurular aynı gün işleme alınmaktadır. 15.30’dan sonraki başvurular bir sonraki iş günü işleme alınacaktır. Sistem yoğunluğuna göre başvuru süresi uzayabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Cuma, Cumartesi resmi tatil olduğu için, Cuma ve Cumartesi günleri yaptığınız başvuru Pazar günü işleme alınacaktır.

Başvuruların değerlendirilme süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir. Ancak vize başvuru  değerlendirme süreci kişiye göre değişmektedir. Her başvuru sahibi farklı güvenlik kontrollerinden geçebilmektedir.Vize başvuru bedelleri , “Vize Başvuru” sayfasında belirtilmiştir.

21 yaşını doldurmamış bayanlar aileleriyle ya da eşleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.

18 yaşını doldurmamış erkekler aileleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.

Online olarak sadece Türk misafirlerimizin vize başvuruları değerlendirilmektedir. Diğer ülke vatandaşlarının çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Vizeniz sonuçlanmadan uçuşunuzu planlamanızı tavsiye etmemekteyiz.

Vizenizin onaylanması durumunda tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır.

Size gönderilen e-vizenizin renkli çıktısını Havaalanına giderken yanınızda  bulundurmanız gerekmektedir.

Tarafımızca yapılan tüm vize başvurularının olumlu sonuçlanacağı taahhüt edilemez. Başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde yaptığınız ödeme iade edilmez.

Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm uygun görmediği vize başvurularını ücretini iade etmek koşulu ile başvuru sahibine geri iade edebilir.

Yasal vize konaklama süresi içinde, belirtilen tarihlerde ülkeden çıkmamanız ve / veyacezai süreçle karşılaşmanız durumunda, bütün sorumluluk pasaport sahibinde olmaktadır. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm yansıtılacak cezaları, bütün hakları saklı kalması kaydıyla pasaport sahibinden tanzim edecektir. (Muhalif kişi başına 1500 USD)

Talep edilmesi durumunda, ülkeden çıkış yapmış olmanıza rağmen pasaportunuzdaki çıkış damgası ve uçak biletlerinizin kopyası istenebilir. Bu durumda gerekli belgeleri 2 gün içerisinde Dubaitatili.com & Fly Wİng Turizm’e iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde Muhalif durumda kaldığınız düşünülerek cezai yaptırım uygulanacaktır.

Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm vize almakta aracı olup, yetkili acente olarak faaliyet göstermektedir.

Dubaitatili.com ve Fly Wing Turizm’den Dubai Vize aracılık hizmeti alınması durumunda, pasaport sahibi ve diğer aracı / acenteler yukarıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılır.

Hi, How can I Help