VIP Çöl Safari Turu

Dubai’nin olmazsa olmazı şüphesiz ki Çöl Safari Turudur. Dubai’ye gelmişken Safari Turuna çıkmadıysanız Dubai’yi görememişsiniz demektir. Burada güneşin batışı ve çölün eşsiz uyumuna tanıklık edecek, konusunda uzman şöförlerimiz ile de adrenalin dolu saatler geçireceksiniz.
514 TL
başlayan fiyatlarla

Dubai’nin olmazsa olmazı şüphesiz ki Çöl Safari Turudur. Dubai’ye gelmişken Safari Turuna çıkmadıysanız Dubai’yi görememişsiniz demektir. Burada güneşin batışı ve çölün eşsiz uyumuna tanıklık edecek, konusunda uzman şöförlerimiz ile de adrenalin dolu saatler geçireceksiniz.

Konakladığınız yerin konumuna gore saat 15.00 / 16.00 arasında adresinizden 4*4 özel araçlarla alınırsınız. Yaklaşık 45 dk gerçekleşecek yolculuğun ardından safari turunun başlayacağı yere ulaşılmaktadır. 15 dk lık kısa bir ihtiyaç molası ardından unutulmayacak safari turumuz başlamaktadır. Tur süresince sayısız çöl tepesi aşılmakta ve inanılmaz fotoğraflar çekebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkmaktadır. Safari boyunca konusunda uzman şöförümüz, en güzel kareleri yakalayabilmeniz için kısa molalar da verecektir. Bu süreçlerde kumun, manzaranın ve inanılmaz gün batımı görüntüsünün tadını doyasıya çıkartmanızı öneririz. Keyifle gerçekleşen çöl safari turunun ardından, deve çiftliklerinden geçilerek Bedevi kampına ulaşılmaktadır. Bedevi Kampında size özel ayrılmış masanızda, garsonların yapacağı servisler ile lezzetli yemekler, barbekü, nargile ve sınırsız soft içecek sizleri bekliyor olacak. Ayrıca, ücretsiz olarak arap motifli kınalar yaptırabilir, develere binebilir, arap kıyafetleri ile de fotoğraf çektirebilirsiniz. Dansöz, Ateş şovu ve Tennara şov ile de gecenin tadını çıkartacaksınız. Günün sonunda keyifli turu geride bırakarak sizleri saat 21.00 21.30 arasında konakladığınız yere geri bırakıyoruz.

Tura dahil hizmetlerimiz; 

  • 4*4 araçlar ile çift yön transfer
  • Safari Turu
  • Size özel masa
  • Açık Büfe Barbekü Akşam Yemeği & Soft İçecekler
  • Ortak Alan Nargile kullanımı
  • Kına
  • Develere binmek
  • Yöresel Kıyafetler giyerek fotoğraf çektirmek

 

Tura dahil olmayan hizmetler;

  • ATV / Buggy kullanımı
  • Kamp alanı ve mola alanındaki ekstra harcamalarınız
Safari araçlarımız 6 kişilik paylaşımlıdır. Sunulan hizmet 6 kişilik araçta kişi başı olarak belirtilmektedir. Özel araç talep etmeniz durumunda 6 kişilik ödemenin yapılması gerekmektedir.

 

VIP Çöl Safari Turu - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

VIP Çöl Safari Turu - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.