Oberoi Tekne Turu

Dubai Creek Tekne Turları, eski ve yeni Dubai’yi denizden ve bütün netliği ile görebileceğiniz en iyi alternatiftir.
433 TL
başlayan fiyatlarla

Dubai Creek Tekne Turları, eski ve yeni Dubai’yi denizden ve bütün netliği ile görebileceğiniz en iyi alternatiftir.

Saat 18.30 – 19.00 arasında size bulunduğunuz lokasyondan alacak olan aracımız sizin için gelmektedir. Bulunduğunuz yere göre ortalama 30-45 dk lık bir yolculuk sonrasında teknemizin kalkacağı Creek ( Eski Dubai ) bölgesine ulaşıyoruz.

Creek bölgesinde klasik tasarıma sahip ve görsellikleri ile bizleri büyüleyen teknemize geçiyoruz. Kısa süre sonra teknenin hareketi ardından açık büfe yemek ve sınırsız soft içecek sizleri bekliyor olacak.Arap eğlencesi, dansöz ve Tennara şov ile de gecenin tadını çıkartacaksınız.

Saat 22.30 – 23.00 gibi gerçekleştirilen keyifli turun ardından, limanda bizi bekleyen araç ile konakladığımız yere ulaşıyoruz.

Tura dahil hizmetlerimiz; 

  • Çift yön transfer
  • Tekne Turu
  • Açık Büfe Akşam Yemeği & Soft İçecekler

 

Tura dahil olmayan hizmetler;

  • Ekstra harcamalarınız

Oberoi Tekne Turu - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

Oberoi Tekne Turu - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.