Global Village Turu

Global Village Turu
286 TL
başlayan fiyatlarla

Global Village’a gittiğiniz zaman 20 den fazla farklı kültürü tek bir ortamda karnaval tadında deneyimleyebilirsiniz. En gözde standlar arasında Türkiye standanın da yer aldığı alanda Arap Emirliklerin’den İtalya’ya, Hırvatistan’dan Afrika’ya kadar bir çok etnik kültüre ait yemek, kıyafet, hediyelik eşya ve çok daha fazlasına tek bir alandan ulaşabilileceksiniz. Ayrıca Onlarca eğlenceli aktivitenin yer a-lndığı lunapark’da eğlenebilir, değişik kültürlere ait konserlere katılabilir ya da sıradışı aktivitelerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Global Village turumuz için saat 17.00’de konakladığınız otelden alınıp aktivite alanına geliyoruz. 4 saatlik serbest zaman sonrasında bizi bekleyen özel şöförlü aracımızla otelimize geri dönüyoruz.

 

Tura dahil hizmetlerimiz; 

  • Transferler
  • Park – Benzin ve paralı yol ücretleri
  • Global Village Giriş Bileti

 

Tura dahil olmayan hizmetler;

  • Ekstra harcamalarınız
  • Öğle yemeği /Akşam yemeği
  • Rehberlik

 

Global Village turu yaklaşık 4-5 saat sürmektedir. Turumuzun düzenlenmesi için en az 3 kişilik katılım olması gerekmektedir.

Global Village Turu - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

Global Village Turu - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.