Dubai Şehir Turu

Tam Gün Dubai Şehir Turu
548 TL
başlayan fiyatlarla

Sabah, konakladığınız lokasyon ya da buluşma noktamızdan hareketle Dubai’ye doyacağımız turumuza başlıyoruz.

Öncelikle Eski Dubai olarak belirtilen Creek bölgesine hareket ediyoruz. Burada eski çarşının tadını çıkartarak, yerel kültüre özgü hediyelik eşyalarımızı alabiliyoruz. Ardından Abra diye belirtilen teknelerle karşı kıyıya geçiyoruz. Aynı yerel içeriğie sahip, çarşılar, baharatcılar çarşısı ve Gold Souk olarak belirtilen Altıncılar çarşısına gidiyoruz. Yüzlerce çeşit baharatı tadı, satın alım yapabileceğiniz, her bütçeye hitap eden ve ilginç tasarımlara ev sahipliği yapan Altıncılar çarşısında dolaşıp, alış veriş yapabileceğiniz molamızdan sonra bizi bekleyen özel aracımız ile Dubai Müzesine gidiyoruz. Müzede Dubai’nin yıllar içindeki değişimini görerek hayret edecek, yerel kültürleri öğrenirken oldukça ilgi çekici fotoğraflar çekebileceksiniz.

Müze ziyaretimiz ardından Dubai Seyh’i nin Sarayına gidiyor ve lüks mimarisini yakından görüyoruz. Panaromik olarak Dubai Mall ve Burj Khalifa’yı gördükten sonra Dünya’nın ilk ve Tek 7 yıldız oteli ve Dubai’nin simgesi olan Burj Al Arab’ı eşsiz fotoğraflayabileceğimiz Jumeirah plajına gidiyoruz. keyifli fotoğraf çekimlerinin ardından yapay Venedik olarak adlandırılan Medinat Souk’u ziyaret ediyoruz. Burada yemek yemeniz, bir şeyler içmeniz ve içerisinde yer alan Gondol turlarının tadını çıkarmanız için mola veriyoruz.

Medinat Jumeirah Souk’da ki molamızın ardından eşsiz gökdelenlere ev sahipliği yapan, genellikle avrupalı kesimin kaldığı ve otellerin yer aldığı Marina bölgesine geçiyoruz.

Marina bölgesindeki keyifli gezimizden sonra Dünya’nın en büyük yapay adası olan Palm adasına geçiyoruz. Panaromik Palm turumuz ve Atlantis otel deki serbest zamanımız ardından sizi otelinize / buluşma noktamıza bırakıyoruz. Turumuzun sonu.

Tura dahil hizmetlerimiz; 

  • Transferler
  • Rehberlik Hizmeti

 

Tura dahil olmayan hizmetler;

  • Ekstra harcamalarınız
  • Müze ve Ören yerleri girişleri
  • Sabah Kahvaltı & Öğlen yemeği

 

Dubai Şehir Turu en az 6 kişilik katılım ile gerçekleşmektedir. 6 Kişiden daha az katılımlı özel tur talepleriniz için 6 kişilik ödeme tahsil edilecektir. Dubai Şehir Turu yaklaşık 6 – 7 saat sürmektedir.

Dubai Şehir Turu - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

Dubai Şehir Turu - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.