Dubai Alışveriş Turu

Dubai Alışveriş Turu
404 TL
başlayan fiyatlarla

Sabah saat 10.30’da konakladığınız lokasyondan alınıp ya da buluşma noktamızdan hareketle alışverişe doyacağımız turumuza başlıyoruz.

Öncelikle farklı mimarisiyle bizi zamanda yolculuğa götüren Ibn Battuta Mall’a gidiyoruz. Bir çok farklı uluslararası ve yerel markayı burada bulabilirsiniz.

Yaklaşık 1.5 saatlik serbest zaman sonrasında 2. durağımız olan, Dubai’nin en büyük 2. ve içerisinde kayak pisti barındıran Mall of The Emirates’e geçiyoruz. 2 saatlik serbest zaman içerisinde isterseniz yüzlerce mağazayı gezip alışveriş yapabilir, isterseniz eşsiz lezzetler tadabilir, isterseniz de +50 derecelik çöl ortamında -5 dereceyi yaşayabilirsiniz.

3. Durağımız, Dünya’nın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall. Burada 2 saat boyunca dilediğinizce gezip, Dünya’nın en büyük akvaryumunu görüp, alışveriş yapabilirsiniz.

4. ve son alışveriş noktamız Dubai’de kaliteli markalara en ekonomik yerden ulaşabileceğiniz, Dubai Outlet Mall. 1.5 saatlik alışıveriş molamız sonrası , Otel / buluşma yerine transferle turumuzun sonuna geliyoruz.

Tura dahil hizmetlerimiz; 

  • Transferler
  • Park – Benzin ve paralı yol ücretleri

 

Tura dahil olmayan hizmetler;

  • Ekstra harcamalarınız
  • Sabah kahvaltısı / öğle yemeği
  • Rehberlik

 

Dubai alışveriş turu yaklaşık 6-7 saat sürmektedir. Turumuzun düzenlenmesi için en az 3 kişilik katılım olması gerekmektedir.

Dubai Alışveriş Turu - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

Dubai Alışveriş Turu - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.