Abu Dhabi Turu

Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti, Abu Dhabi.
571 TL
başlayan fiyatlarla

Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti, Abu Dhabi.

Sabah saat 10.00 hareketle, konakladığımız yerden,  Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olan Abu Dhabi’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5 saat süren yolculuk sonrasında, Dünya’nın en büyük camisi olan, Sheik Zayed Camisine gidiyoruz. Ardından Emirates Palace, Etihad Towers’ı görerek, eski Abu Dhabi bölgesi olan ve hediyelik alışverişi yapabileceğimiz Haritage Village ‘a ve onlarca farklı çeşidini görüp, tadım ve satın alma yapabileceğimiz Hurma Çarşısına geçiyoruz. Dubai’ye dönerken Yas Adası ve Ferrari World ‘e uğrayıp, saat 18.00 gibi Dubai’ye dönüyoruz.

 

Tura dahil hizmetlerimiz; 

  • Transfer
  • Şöför & benzin & park ve paralı yol ücretleri

 

Tura dahil olmayan hizmetler;

  • Ekstra harcamalarınız
  • Rehberlik
Not: Turumuz min 4 kişinin katılımı için kişi başı 100 USD’dir. 4 Kişiden daha az katılımlı özel tur talepleriniz için 4 kişilik ödeme tahsil edilecektir.

Abu Dhabi Turu - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

Abu Dhabi Turu - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.