3 Gece 4 Gün Dubai Turu 3* (İstanbul hareketli)

2,309 TL
başlayan fiyatlarla

Dubai’yi bizimle keşfetmeye hazır mısınız?

Havalimanı buluşma ;

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali, Air Arabia kontuarı önünde saat 21.30’da Dubaitatili.com marka yetkilimiz ile buluşma. Yetkilimizin kısa bilgilendirmesi, yurt dışı harçlarınızın yatırılması* ardından Pasaport kontrolü ve Air Arabia Havayolları tarifeli uçağı ile yaklaşık 4 saat sürecek Sharjah / Dubai yolculuğumuza başlıyoruz. (* Yurtdışı harçları misafirlerimiz tarafından yatırılmaktadır. Tur tarihinden önce bankalardan ödemelerinizi yapmanızı öneririz.)

1. Gün;

Dubai saati ile saat 05.30’da Birleşik Arap Emirliklerinin Sharjah Emirliğine iniyoruz. Pasaport kontrolü ve bagaj alımları sonrasında Havalimanında bizi bekleyen Dubaitatili.com rehberimiz ile buluşup aracımıza geçiyoruz.

Yaklaşık 45 dakika sürece yolculuk sonrasında hem dinlenebileceğimiz hem de eşsiz Türk kahvaltısının tadına varacağımız restaurantımıza ulaşıyoruz. 1.5 saatlik dinlenme ve kahvaltımızın ardından yarım günlük Dubai şehir turumuza başlıyoruz.  Panaromik şehir turumuzda; Dubai Marina, Palmiye Adası, Burj Al Arab, Jumeirah Plajı, Souk Medinat Jumeirah, Dubai Creek, Baharatçılar Çarşısı, Altın Çarşısı görülecek yerler arasındadır.

Yarım günlük şehir turumuzun ardından konaklayacağımız otele ulaşıp, chek in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Dubai’de deniz, güneşin keyfini çıkarabilmeniz ve dinlenebilmeniz için serbest zaman.

Akşam dileyen misafirlerimiz için Dubai Mall & Burj Khalifa & Fountain Show turu. Turumuz için saat 19.00 hareketle özel aracımızla otelimizden ayrılıp, EN’lerin merkezi olan Dubai’de, Dubai’nin simgesi olan Dubai Mall ve Burj Khalifa’ya gidiyoruz. İsterseniz akşam yemeğinizi Dubai Mall’da alabilir , isterseniz Dubai Akvaryum’un keyfine varabilir isterseniz de Burj Khalifa’nın 124. Katından eşsiz Dubai manzarasını izleyebilirsiniz. Doyasıya vakit geçirebilmeniz adına serbest zaman sunup, saat 23.30 ‘da bizi bekleyen özel aracımızla otelimize dönüyoruz.

Geceleme otelimizde.

2.Gün ;

Sabah kahvaltısının ardından Deniz, Havuz ve Dubai’nin tadını çıkarabileceğiniz yarım günlük serbest zaman.

Öğleden sonra saat 15.30’da arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceğimiz Açık Büfe Akşam Yemekli Safari Turu’na çıkıyoruz. Turumuzda eşsiz çöl tepelerinden geçerek adrenalin dolu dakikalar yaşayıp, akşam bedevi kampında Arap eğlencesini izleyip, lezzetli akşam yemeğimizi yiyeceğiz.

Turumuz sonunda saat 21.00 / 21.30 ‘da otelimizdeyiz. Dileyen misafirlerimiz Dubai’nin gece manzarasının tadını çıkartabilir.

Geceleme otelimizde.

3.Gün ;

Sabah otelimizde alacağımız keyifli ve lezzetli sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman.

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak gerçekleştireceğimiz Tam gün Öğle Yemekli Abu Dhabi turuna katılabilirler. Turumz için saat 10.00 hareketle otelimizden ayrılıp yaklaşık 1.30 saat sürecek yolculuğumuz ardından, Birleşik Arap Emirlikleri Başkenti Abu Dhabi’ye ulaşıyoruz. İhtişamlı Sheikh Zayed Camisini ziyaret edip, öğle yemeğimizi belirlenen yerde aldıktan sonra, Emirates Palace, Etihad Towers’ı görerek, eski Abu Dhabi bölgesi olan ve hediyelik alışverişi yapabileceğimiz Haritage Village‘a ve onlarca farklı çeşidini görüp, tadım  yapıp alabileceğimiz Hurmacılar Çarşısına geçiyoruz. Dubai’ye dönerken Yas Adası ve Ferrari World ‘e uğrayıp, Dubai’ye saat 18.00 gibi dönüyoruz.

 

Akşam dileyen misafirlerimiz için saat 19.00 hareketle Açık Büfe Akşam yemekli Dhow Cruise tekne turu. Eski Dubai bölgesinden hareket edecek teknemiz ile yeni ve eski Dubai’yi denizden keşfedeceksiniz. Keyifli zaman geçireceğiniz tekne turumuzda lezzetli yemekler yiyip, çeşitli Arap eğlencelerini izleyeceksiniz. Turumuz saonunda saat 22.30 – 23.00 ‘de otelimizdeyiz.

Geceleme otelimizde.

4.Gün ;

Sabah otelde alacağımız keyifli ve lezzetli kahvaltı sonrası ardından odaların boşaltılması ve odaların teslim edilmesi.

Dileyen misafirlerimiz için tam gün sürecek Dubai Alışveriş Turu. Alışveriş turumuz için saat 09.30 hareketle otelimizden ayrılıyoruz. Sırasıyla Ibn Battuta Mall , Emirates Mall & SKI ve harikalar bahçesi olarak nitelendirilen Miracle Garden ardından, Dubai Outlet Mall’a gidiyoruz. Turumuzun bitişi sonrası Sharjah Havalimanına geçiyoruz.

( Miracle Garden & Dubai Alışveriş turuna katılmayacak misafirlerimiz daha sonra belirtilecek bulusma noktasından alınarak Sharjah havalimanında transferi gercekleştirilecektir. )

4 tam günlük turumuz sonrasında mutlu oldğunuzu ümid ediyor, diğer turlarımız da da sizleri yeniden aramızda görmek istiyoruz.

3 Gece 4 Gün Dubai Turu 3* (İstanbul hareketli) - Açıklama

Fiyata Dahil Hizmetler ;

1. Airarabia Ekonomi Sınıfı Çift Yön Uçuş
2. Havaalanı vergileri
3. Belirtilen segment otellerde 3 gece Oda + kahvaltı konaklama
4. Havalimanı – Otel / Otel Havalimanı Transferler
5. İlk Gün Panaromik Yarım gün şehir turu
6. Belirtilen programlardaki rehberlik hizmeti
7. Zorunlu Paket tur seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler ;

1. Dubai Vize Ücreti ( 100 USD )
2. Yurtdışı Çıkış Harcı ( Hareket günü öncesinde bankalar aracılığı ile ödemeniz önerilir. )
3. Seyahat Sağlık Sigortası
4. Şehir Vergileri & Dubai Turizm Dirham ( Otele giriş esnasında alınmaktadır. )
5. Kişisel Harcamalar
6. Ekstra düzenlenen turlar

3 Gece 4 Gün Dubai Turu 3* (İstanbul hareketli) - Önemli Bilgier

Belirtilen turlarımız 3 Gece konaklamalı ve Oda + Kahvaltı şeklindedir.
Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panaromik şehir turu ve 3 gece Oda + Kahvaltı hizmeti dahildir.
Turlarımız hareket noktalarına göre İstanbul ve İzmir çıkışlıdır.
Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 7 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru durumunda herhangi olumusuzluk olması durumunda Fly Wing Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.
Uçuşlarımız Airarabia Havayolları’nın tarifeli uçağı ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. ( Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır. )
Havalimanı buluşma noktası Airarabia Havayolları kontuarı önüdür.
Dubai Turları, Dubaitatili.com markası ile yapılmakta olup, Havaalanları ve bütün iletişimde Dubaitatili.com markası kullanılacaktır.
0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.
0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe gore yapılmalıdır.
Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında en fazla 2 çocuk konaklayabilmektedir.
3 kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda FLY WING Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.
Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.
Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır. Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.
Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.
Panaromik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.
Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kurlları belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir.
Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.
Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 2 Yaş
3 - 12 Yaş
2,309 TL 2,650 TL 2,477 TL 629 TL 1,842 TL

REZERVASYON YAP