LÜKS

Skydive Dubai TANDEM

Skydive Dubai TANDEMSkydive Dubai TANDEMSkydive Dubai TANDEMSkydive Dubai TANDEMSkydive Dubai TANDEM


Dubai'yi bizimle keşfedin!

Tandem Skydive Dubai, dünya standartlarındaki eğitmenlerimizden birine bir emniyet kemeriyle sıkıca bağlanırken, saatte 120 milin üzerindeki serbest düşüş heyecanını yaşamanın en hızlı ve en kolay yoludur. Skydive Dubai, iki farklı ve eşsiz dropzon seçeneği sunmaktadır. The Palm Dropzone ve The Desert Campus Dropzone. Skydive Tandem talebiniz için lütfen satınalma öncesinde çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz. 

EK BİLGİLER

Belirtilen check-in saatine vardığınızda lütfen kayıt masasına gidiniz. Burada memnuniyetle karşılanacak ve doldurmanız için kayıt ve feragat formları verilecektir. Güvenlik nedeniyle, tartılacaksınız ve BMI’niz hesaplanacaktır. Deneyim sırasında dünya standartlarında bir tandem eğitmeni ve kameraman size eşlik edecek. Uçağa binmeden yaklaşık 20-30 dakika önce, süreci açıklayacak, güvenlik brifingi verecek, serbest düşme için en iyi vücut pozisyonunu gösterecek, emniyet kemeri takacak ve kontrol edecek eğitmenle tanışacaksınız. Kameraman atlamadan önce sizinle röportaj yapacak. Kısa bir süre sonra biniş öncesi güvenlik kontrolüne alınacağınız eğitmen ve uçakla fotoğrafınızı çekeceğiniz biniş alanına kadar size eşlik edilecektir. Siz, eğitmeniniz ve kameramanınız uçağa bineceksiniz. Yukarı çıkarken, havadan ve şaşırtıcı alanlarda şaşırtıcı manzaralar izleyeceksiniz. Yolculuk süresi yaklaşık 20 dakikadır ve bu süre içinde kısa bir röportaj vermeniz istenecektir. Çıkış seviyesine ulaşmadan birkaç dakika önce, uçaktan 13.000 fitten (4.000 m) çıkmadan önce son bir kontrol yapacak olan, tam anlamıyla tandem paraşütle atlama eğitmeninizin önüne geçeceksiniz. Uçak irtifadan çıkınca, siz ve eğitmen, kameramanla birlikte uçaktan çıkacak ve yaklaşık 60 saniye boyunca serbest düşeceksiniz. Paraşüt yaklaşık 6.000 feet’te konuşlandırılacak ve adrenalin kaynaklı serbest düşüşün ardından, nefesinizi yakalamak ve çölü daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemek için 4-5 dakikalık bir paraşüt yolculuğu yapacaksınız. Yumuşakça bastıktan sonra, kameraman reaksiyonunuzu kaydetmek için sizinle tekrar röportaj yapacak ve iniş alanından ana binaya kadar size eşlik edecek. Fotoğraflar ve videolar, skydive’den yaklaşık bir saat sonra koleksiyona hazır olacak. Bunlar, ana binada bulunan mal deposundan toplanabilir.

Fiyata Dahil Hizmetler

Otelinizden çift yön transfer

120 mil / saatte 60 saniye boyunca serbest düşüş

Burj Al Arab, Palm Islands ve Dubai'nin diğer önemli turistik mekanlarının eşsiz manzaralarını izleyin

Usta eğitmenler

Fotoğraf ve video çekimi

Üst düzey güvenlik önlemleri

Meeting Point

The Palm Dropzone

SkyDive Dubai’deki Palm Drop Bölgesi, Mina Seyahi sahilinde, Dubai Marina ile Jumeirah Beach Residences (JBR) arasında yer almaktadır.

The Desert Campus Dropzone

Margham yakınlarındaki Dubai-Al Ain yolunun (E66) dışında yer alan Çöl Kampüsü Bırakma Bölgesi; Dubai’nin dışında 35 km.

Aktivite Saatleri - Desert Campus Dropzone

Pazar: 07: 00-16: 00

Pazartesi: Kapalı

Salı: 07:00 – 16:00

Çarşamba: 07:00 – 16:00

Perşembe: 07: 00-16: 00

Cuma: 07:00 – 16:00

Cumartesi: 07:00 – 16:00

Aktivite Saatleri - Palm Dropzone

Pazar: 07: 00-16: 00

Pazartesi: Kapalı

Salı: 07:00 – 16:00

Çarşamba: 07:00 – 16:00

Perşembe: 07: 00-16: 00

Cuma: 07:00 – 16:00

Cumartesi: 07:00 – 16:00

Detaylar

Bu aktivite sırasında taşınması gereken pasaport veya Emirates kimliği zorunludur.

Bir Feragat formu Turunuz sırasında imzalamanız zorunludur.

Oturum 30 dakikalık brifing içermektedir.

Bu aktivite sırasında atletik ve rahat kıyafetler, spor ayakkabılar / spor ayakkabılar giymeniz gerekmektedir.

Hamile kadınlara bu aktivite için izin verilmez.

Kişi, her iki dropzondaki iki kişilik paraşütle atlama gününde 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır.

Kadınlar Tandem Skydive Flight için 90 Kg veya daha düşük ağırlıkta olmalı ve Erkekler 100 Kg veya daha düşük ağırlıkta olmalıdır.

Eğer bir kişi Skydive gününde 60 yaşında veya daha büyükse, herhangi rahatsızlığı bulunuyorsa mutlaka doktor raporu alması gerekmektedir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#24
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

30 Dakika

Lütfen önce tarih seçiniz

20.884TL

en düşük kişi başı

700$

30 Dakika

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.