İYİ SEÇİM!

Standart Safari Turu

Standart Safari TuruStandart Safari TuruStandart Safari TuruStandart Safari Turu


Dubai'yi bizimle keşfedin!

  • Çöl Safari Turu
  • 4*4 araçlar ile çift yön transfer
  • Develere binmek
  • Arap Eğlencesi
  • Yöresel Kıyafetler giyerek fotoğraf çektirmek
  • Açık Büfe Barbekü Akşam Yemeği

Konakladığınız yerin konumuna gore saat 15.00 / 16.00 arasında adresinizden 4*4 özel araçlarla alınırsınız. Yaklaşık 45 dk gerçekleşecek yolculuğun ardından safari turunun başlayacağı yere ulaşılmaktadır. 15 dk lık kısa bir ihtiyaç molası ardından unutulmayacak safari turumuz başlamaktadır. Tur süresince sayısız çöl tepesi aşılmakta ve inanılmaz fotoğraflar çekebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkmaktadır. Safari boyunca konusunda uzman şöförümüz, en güzel kareleri yakalayabilmeniz için kısa molalar da verecektir. Bu süreçlerde kumun, manzaranın ve inanılmaz gün batımı görüntüsünün tadını doyasıya çıkartmanızı öneririz. Keyifle gerçekleşen çöl safari turunun ardından, deve çiftliklerinden geçilerek Bedevi kampına ulaşılmaktadır. Bedevi kampında açık büfe barbekü, nargile ve sınırsız soft içecek sizleri bekliyor olacak. Ayrıca, ücretsiz olarak arap motifli kınalar yaptırabilir, develere binebilir, arap kıyafetleri ile de fotoğraf çektirebilirsiniz. Dansöz, Ateş şovu ve Tennara şov ile de gecenin tadını çıkartacaksınız. Günün sonunda keyifli turu geride bırakarak sizleri saat 21.00 21.30 arasında konakladığınız yere geri bırakıyoruz.


EK BİLGİLER

Safari araçlarımız 6 kişilik paylaşımlıdır. Sunulan hizmet 6 kişilik araçta kişi başı olarak belirtilmektedir. Özel araç talep etmeniz durumunda 6 kişilik ödemenin yapılması gerekmektedir.

Safari Turlarında çöl iklimine uygun giyinmeniz önerilmektedir. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#SAF1001
LOKASYON:
Dubai
YEMEK:
Açık Büfe Barbekü Akşam Yemeği & Soft İçecekler
BULUŞMA:
Otel/Bölge
BİTİŞ:
Otel/Bölge
İPTAL POLİTİKASI:
-Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
-Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
-Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
-Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
-Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
-Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
-Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
-İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
-Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

6 Saat

Lütfen önce tarih seçiniz

2.238TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


*4*4 araçlar ile çift yön transfer
*Çöl Safari Turu
*Açık Büfe Barbekü Akşam Yemeği & Soft İçecekler
*Ortak Alan Nargile kullanımı
*Develere binmek
*Ufak Motiflerde Kına
*Yöresel Kıyafetler giyerek fotoğraf çektirmek
*Arap Eğlencesi

HARİÇ OLANLAR:


*Kişisel harcamalar
*Ekstra turlar