İYİ SEÇİM!

Dubai Çöl Safari Turu

Dubai Çöl Safari TuruDubai Çöl Safari TuruDubai Çöl Safari TuruDubai Çöl Safari TuruDubai Çöl Safari Turu


Bu çöl safarisinde Dubai'nin çöl arazilerini keşfedin ve kum tepelerinden atlama ve kum sörfü gibi çöl sporlarının tadını çıkarın. İsteğe bağlı ATV ve deve gezintileriyle heyecana heyecan katın ve isteğe bağlı bir barbekünün tadını çıkarın.


 • Büyüleyici çöl gün batımı manzaralarını hayranlıkla izleyebileceğiniz duraklarla, Dubai'nin kum tepelerinin yüksek ve alçak kesimlerinde kalp atışı yapan 4X4 arazi yolculuğunun keyfini çıkarın
 • Kumlar aracınızın etrafını süpürürken ve dik kum tepelerinin üzerinde akarken adrenalinizin yükseldiğini deneyimleyin.
 • Bir deveye binin, nargile içmeyi deneyin, geleneksel Emirlik kıyafetleriyle çarpıcı hatıra fotoğrafları için poz verin ve ellerinize Arap kına tasarımlarıyla dövme yaptırın.
 • Tanoura gösterisi ve oryantal dans gibi renkli Arap folklor gösterilerine katılın.
 • Hem vejetaryen hem de vejetaryen olmayan spesiyaliteleri kapsayan, çok servisli zengin bir Barbekü akşam yemeğiyle damak zevkinizi şımartın.

ÖNE ÇIKANLAR

Not: Lütfen alınma adresinizi bir sonraki sayfaya yazın. Adresi yazmayı unutursanız, herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bilet yeniden planlanamaz veya iade edilemez.

Dubai'nin kumullarının yükseklerinde ve alçaklarında heyecan verici bir 4X4 off-road yolculuğunun tadını çıkarın ve çarpıcı çöl günbatımı manzaralarını seyretmek için duraklar yapın.

Araç etrafında kumlar savrulurken ve dik kumullarda kayarken adrenalini hissedin.

Bir deve üzerinde yol alın, nargile içmeyi deneyin, geleneksel Emirati kıyafetlerinde çarpıcı hatıra fotoğrafları için poz verin ve Arap henna tasarımlarıyla ellerinizi dövme yaptırın.

Tanoura gösterisi ve karınca dansı gibi renkli Arap folklor performanslarını izleyin.

Sebzeli ve sebzesiz özel BBQ akşam yemeğiyle damaklarınızı şımartın.


Dahil olanlar ve Hariç olanlar


Dahil Olanlar


 • Sadece Dubai'den alınma ve bırakma 4x4 aracıyla
 • Tamamen klima kontrollü 4x4 araçta kum tepelerinde gezinti
 • Vejetaryen ve vejetaryen olmayan yemeklerle barbekü akşam yemeği
 • Sınırsız ikramlar (çay, kahve, su, alkolsüz içecekler)
 • Göbek dansı
 • Tanoura gösterisi
 • Ateş gösterisi
 • Deve üzerinde yolculuk
 • 20 dakika süreyle ATV sürüşü - dairenin içinde, kampın yanında (Bu seçenek seçilmişse)
 • Not: Konukların ATV sürüşü yapabilmeleri için 12 yaşında veya daha büyük olmaları gerekmektedir.

Not: Konukların ATV sürüşü yapabilmeleri için 12 yaşında veya daha büyük olmaları gerekmektedir.


Program İçeriği:


Sorunsuz Transferler

Bu bilet, konaklamanızdan Çöle kadar olan yolculuğunuz için uygun bir alım ve bırakmayı içerir.


Mola

Hayatınızın macerasına çıkmadan önce ayaklarınızı uzatın ve tuvalete uğrayın. Şoför, SUV'yi çöl yolculuğunuz için hazırlayacak.


Kum Tepelerinde Gezi

İşte 4x4 Land Cruiser ile başlayan heyecan verici çöl yolculuğunuz. Kumlar aracınızın etrafında savrulurken ve dik kumullarda kayarken adrenalini hissedin.


Günbatımı Fotoğrafçılığı

Çölün ortasında günbatımının güzel manzarasının keyfini çıkarın. Yumuşak kumun tadını çıkarın ve Arap gökyüzü altında dinlenin.


Çöl Kamp Alanına Yönelin

Sonraki olarak, çöl kamp alanına seyahat edeceksiniz. Size çay ve kahve gibi hoş geldin içecekleri sunulacak. Deve üzerinde yolculuk yapabilir, aromalı nargile içebilir, geleneksel kostümleri deneyebilir ve henna dövmesi yaptırabilirsiniz.


Canlı Eğlence ve Barbekü Akşam Yemeğinden Zevk Alın

Akşamınız 3 canlı gösteri ile başlayacak. Sanatçılar, ateş gösterisi sırasında ateşle numaralar yaparak başlayacaklar. Tanoura gösterisi, sanatçıların detaylı geleneksel kostümlerini hayranlıkla izlemenizi sağlayacak. Ortadoğu ezgilerini dinlerken büyüleyici bir karınca dansı performansı izleyin. Bir iştah geliştirdikten sonra, barbekü akşam yemeğinden sebzeli ve sebzeli olmayan lezzetlere dalabilirsiniz.


Şehre Geri Dönüş Sürüşü

Konaklamanıza sorunsuz bir dönüş transferi ile geri dönün.

Bilet Bilgileri

Yer: Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri

Çalışma Saatleri: Günlük: 15:30 - 21:00 (Otelden 15:30 - 16:00 arası alınma)

Yaklaşık Süre: 6 saat

Kuponunuz anında e-posta adresinize gönderilecektir.

Kuponu, etkinlikte geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesiyle birlikte cep telefonunuzda görüntüleyin.

3 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz girebilir.

Ulaşım:

Arabayla:Bu bilete konaklama yerinizden Çöl'e uygun bir karşılama ve bırakma hizmeti dahildir.

Gitmeden Önce Bil

 • Paylaşımlı transferler yalnızca Dubai şehrinde merkezi konumdaki otel ve rezidanslardan sağlanmaktadır. (Deira, Bur Dubai, Şeyh Zayed)

 • Yaz aylarında hafif giysiler giyilmesi tavsiye edilir. Yaz aylarında güneş gözlüğü, güneş kremi ve şapka, kış aylarında ise ceket getirin.

 • Kum tepelerinde hastalanmamak için safari gezisine 2-3 saat kala yemek yememeniz tavsiye edilir.

 • Kum tepelerini vurma deneyimi şu kişiler için uygun değildir: 3 yaş ve altı çocuklar, hamile kadınlar, tekerlekli sandalye kullananlar, sırt ve kalp sorunları olan kişiler ve önceden tıbbi sorunları olan kişiler.

 • Bazı eğlence programları ulusal bayramlarda ve İslami günlerde mevcut olmayabilir.

 • Kısmen kullanılan hizmetler için geri ödeme yapılmayacaktır.

 • Bu aktivite sırasında ağır bagaj taşınmasına izin verilmez.

 • Paylaşımlı transferlerde teslim alma/bırakma süresi, trafik koşullarına ve konumunuza bağlı olarak 30 ila 60 dakika arasında değiştirilebilir.

EK BİLGİLERAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Safari
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
-Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
-Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
-Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
-Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
-Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
-Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
-Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
-İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
-Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

6 Saat

Lütfen önce tarih seçiniz

50$

en düşük kişi başı