EN İYİ FİYAT

MOTIONGATE DUBAI

MOTIONGATE DUBAIMOTIONGATE DUBAIMOTIONGATE DUBAIMOTIONGATE DUBAI


Dubai'yi bizimle keşfedin!

Orta Doğu’daki en büyük Hollywood merkezli tema parkına girişe hazır mısınız?

Hollywood Dream Works Animation, Sony Pictures ve Lionsgate gibi üç ikonik sinema stüdyosunda ilgi çekici bir deneyim yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın.Toplam 27 sürüş alanı ile beş bölgeye sınırsız erişim sağlayacağınız bu programdan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.Son olarak Kung Fu Panda, Şirinler ve Zombieland gibi bazı popüler filmlere dayanan heyecan verici rollercoaster, su kaydırakları, hareket simülatörleri ve gösterilerinin tadını çıkarın ve unutulmaz anlarınıza bir yenisini daha ekleyin.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#14
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
DUBAITATILI.COM & FLY WING TURİZM AKTİVİTE ŞARTNAMESİ


Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

TARİH VE FİYATLAR

10 Saat

Lütfen önce tarih seçiniz

1.492TL

en düşük kişi başı

50$

10 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.