Motiongate DubaiMotiongate DubaiMotiongate DubaiMotiongate Dubai

90$

4-5 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • Motiongate Dubai, Orta Doğu'nun Hollywood'dan ilham alan en büyük tema parkıdır ve dudak uçuklatan gösteriler, adrenalin pompalayan geziler ve sonsuz film temalı eğlenceyi deneyimlemek isteyen eğlence severlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer!
 • Dünyaca ünlü sinema stüdyolarını temel alan 5 bölgeyi keşfedin: DreamWorks animasyonu, Lionsgate, Columbia Pictures ve Şirinler
 • 30 oyun ve etkinlik, John Wick serisinden ilham alan dünyanın ilk hız treni ve Now You See Me gerilim filmi temalı dünyanın en hızlı tek arabalı dönen hız treni bulunuyor
 • Burada Hayalet Avcıları, Kung Fu Panda, Şirinler, Shrek ve Köfte Şansı Olan Bulutlu filmlerden birkaç fantastik sinema anını yeniden yaşamayı bekleyin
Orta Doğu'nun Hollywood'dan ilham alan en büyük parkı Motiongate™ Dubai'de bir günün keyfini çıkarın.Çeşitli aktiviteleri ve sinematik maceraları deneyimleyin.


Öne Çıkanlar

 • Motiongate Dubai, Orta Doğu'nun Hollywood'dan ilham alan en büyük tema parkıdır ve dudak uçuklatan gösteriler, adrenalin pompalayan geziler ve sonsuz film temalı eğlenceyi deneyimlemek isteyen eğlence severlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer!
 • Dünyaca ünlü sinema stüdyolarını temel alan 5 bölgeyi keşfedin: DreamWorks animasyonu, Lionsgate, Columbia Pictures ve Şirinler.
 • 30 oyun ve etkinlik, John Wick serisinden ilham alan dünyanın ilk hız treni ve Now You See Me gerilim filmi temalı dünyanın en hızlı tek arabalı dönen hız treni bulunuyor.
 • Burada Hayalet Avcıları, Kung Fu Panda, Şirinler, Shrek ve Köfte Şansı Olan Bulutlu filmlerden birkaç fantastik sinema anını yeniden yaşamayı bekleyin.

Dahil Edilenler ve Hariç Tutulanlar

Dahil:

 • Motiongate'e giriş biletleri
 • Tüm gezilere ve turistik mekanlara erişim
 • Riverland'deki şenlikli mekanlara erişim

Hariç:

 • Transferleri alma ve bırakma

İçerik

Columbia Resimleri

Columbia Pictures, Sony Pictures'ın popüler filmlerine ve serisine dayanmaktadır. Bu bölgede Hotel Transylvania, Ghostbusters, Cloudy ve Meatballs, Zombieland, The Green Hornet ve Screen Gems' Underworld'ün yer aldığı gezileri tanıyacaksınız.

DreamWorks Resimleri

Toothless ile göklerde süzülün, büyük bir dövüş sanatları savaşında Öfkeli Beşli'ye katılın ve ardından DreamWorks'ün baş döndürücü dünyasında bazılarına katılın. Kung Fu Panda, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Madagaskar ve Shrek'teki karakterleri tanıyın - hepsi tamamen iç mekanda!

Şirinler Köyü

Şirinler köyü Peyo'nun Şirinler temalı temalı! Oyun alanları, aile gezileri ve tiyatro gösterisi dahil olmak üzere 5 sürükleyici etkinliğin keyfini çıkarın; hepsi umut verici masalsı mantar tepeli evler ve her köşede mavi Şirinler kolonisi.

Aslan kapısı

Lionsgate, Açlık Oyunları dünyasını ve muhteşem dansı hayata geçiriyor! Burada heyecan verici atraksiyonlar, dudak uçuklatan yiyecek sunumları ve harika paketli ürünler bulacaksınız. John Wick serisinden ilham alan dünyanın ilk hız trenine ve Now You See Me gerilim filmi temalı, dünyanın en hızlı tek arabalı dönen roller coaster'ına ev sahipliği yapıyor.

Merkez Stüdyolar

Film dünyasına adım atın ve New York City'nin gerçek hayattaki film setlerine adım atarak Hollywood'un Altın Çağına ışınlanın! Çalışan bir film stüdyosunun kamera arkası film yapımının, açılış gösterilerinin ve yönetici ofisleri turlarının keyfini çıkarın.

Festival Sezonunun Keyfini Motiongate Dubai ile Yaşayın

Gelin ve bu yıl MOTIONGATE Dubai'de festival sezonunun keyfini yaşayın! Özel bir şenlik havası katan iki şenlikli tiyatro gösterisinin keyfini çıkarın: “Şirinler” ve “Kral Julien'in Tatil Ezmesi”. Özel bir buluşma ve selamlama etkinliğinde Noel Baba ile tanışın, 12 metrelik görkemli şenlik ağacının görkemli aydınlatma törenine tanık olun ve Bayan Noel Baba'nın keyfini çıkarmak için Şenlik Pazarı'nda bir yürüyüşe çıkın. Clause'un Noel Baba'nın en sevdiği ikramlardan hazırladığı pasta. Heyecan arayanlar yedi heyecan verici hız trenine binebilir, müzikseverler ise şenlikli sahne gösterisini izleyebilir. Şenlik Pazarı'nı ve Noel Baba'nın Tatlı Sürprizi'ni de kaçırmayın!

Bilet Bilgileri

Yer: Dubai Parkları ve Tatil Köyleri - Şeyh Zayed Yolu - Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri

Çalışma saatleri: Cuma'dan Perşembe'ye: 12:00 - 21:00

Cuma ve Cumartesi: 12:00 - 22:00

Yaklaşık Süre: 4 - 5 saat

3 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz girebilir.

Ulaşım

Metro ile:En yakın metro istasyonu BAE Exchange Metro İstasyonu'dur. Cazibe merkezine taksiyle 14 dakikada ulaşılabilir. Sizi buraya getirmek için MRed hattına bindik.

Otobüs ile:En yakın otobüs durağı Dubai Parks & Resorts, VIP Parking P1'dir. Cazibe merkezine 1 dakikalık kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir.Buraya ulaşmak için DPR1 otobüsüne binin.

Gitmeden Önce Bil

 • Tüm turistik mekanlar parkın kapanma saatinden 30 dakika önce kapanacaktır.
 • Not: Bazı geziler/etkinlik yerleri ziyaret ettiğiniz gün teknik, hava durumu, operasyonel veya genel bakım nedeniyle kapalı olabilir. En güncel bilgiler için lütfen kapıda kontrol ediniz.
 • Parka vardığınızda, gününüzü planlamak ve ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için bir harita alıp parkta yayınlanan günlük eğlence programını kontrol etmenizi öneririz.
 • Parktaki tüm gündüz canlı eğlenceler, geziler ve atraksiyonlar bilet fiyatınıza dahildir, böylece ziyaret ettiğiniz gün tüm eğlencelere sınırsız erişim ile boş zamanınızda parkı keşfetmekte özgürsünüz.
 • Aktivite öncesinde ve sonrasında ağır yiyecek veya alkollü içecek tüketmekten kaçının.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Motiongate
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

TARİH VE FİYATLAR