İYİ SEÇİM!

MİRACLE GARDEN

MİRACLE GARDENMİRACLE GARDENMİRACLE GARDENMİRACLE GARDEN
Bir masaldan daha fazlasını keşfedip hissetmeye hazır mısınız?

Miracle Garden tamamen çiçeklerle kaplı, Al Barsha Güney’de 72 bin metrekarelik bahçe alanını kapsayan bir alandır. 50 milyondan fazla çiçek barındıran bu alan adeta harikalar diyarıdır; Ayrıca, bu park çiçeklerden, bitkilerle süslenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve daha birçok özel dekora ev sahipliği sağlamaktadır.

Miracle Garden, her yıl Kasım ve Mayıs ayları arasında gösterime açılmakta ve yaz aylarında kapanmaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#11
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
DUBAITATILI.COM & FLY WING TURİZM AKTİVİTE ŞARTNAMESİ


Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

TARİH VE FİYATLAR

5 Saat

Lütfen önce tarih seçiniz

1.044TL

en düşük kişi başı

35$

5 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.