İYİ SEÇİM!

Legoland Su Parkı - Dubai

Legoland Su Parkı - DubaiLegoland Su Parkı - DubaiLegoland Su Parkı - DubaiLegoland Su Parkı - DubaiLegoland Su Parkı - DubaiLegoland Su Parkı - Dubai


LEGOLAND Su Parkı, eğlenceli su aktiviteleri ve LEGO'nun büyülü dünyasıyla dolu benzersiz bir su parkıdır. Heyecan verici su kaydırakları ve interaktif oyun alanlarıyla aileler için unutulmaz bir gün sunar.

 • LEGOLAND Su Parkı, 20'den fazla heyecan verici kaydırak, kaydırak ve aktiviteyle 2-12 yaş arası çocuklar ve aileleri için özel olarak tasarlanmış bölgedeki tek su parkıdır
 • Joker Soaker'a binin, kendi LEGO salınızı yapın ve tembel nehrin etrafında yüzün, sıçrama safarisine çıkın veya kayarak birçok ilgi çekici mekandan birinde aşağıya doğru kayın
 • Hayal İstasyonlarında yaratıcılığınızı konuşturun ve tekneler, şehirler, köprüler ve barajlar inşa edin; ardından onların sağanak sulara dayanıp dayanamayacaklarını görün
 • Yüksek hızlı Slide yarışçılarında ve Twist and Spin kaydıraklarında heyecanı hissedin, tüm aileyi Red Rush'ta bir tur atmaya götürün veya Duplo Splash Safari'de en sevdiğiniz hayvanlarla tanışın

Dahil Edilenler ve Hariç Tutulanlar

Dahil 

 • LEGOLAND Su Parkı'na giriş bileti

 • Tüm gezilere ve turistik mekanlara erişim

 • Riverland'deki şenlikli mekanlara erişim

Hariç


 • Transferleri alma ve bırakma

 • Yiyecek ve içecek

 • LEGOLAND Tema Parkına erişim

İçerik

Tuhaf eğlencelerle dolup taşan aile su parkında bir sıçrama yapın. Devasa yüzen tuğlalardan bir sal inşa edin, bir arkadaşınızla Twin Chasers'ta yarışın ya da dev Joker Soaker'la mücadele edin. Her yaştan LEGO severler için ıslak ve geniş heyecanları dünyanın en sevdiği oyuncağın sınırsız yaratıcılığıyla birleştiren bir su cenneti.
Eğer hayal edebiliyorsanız, tek sınırın kendi hayal gücünüz olduğu bir parkta inşa edebilirsiniz! Çocuklar (ve büyük çocuklar) Imagination Station'da yapım becerilerini test edebilir, ardından kendi devasa LEGO sallarını inşa edip Tembel Nehir'de gezinebilirler. Ve herkes Joker Soaker'ın kaydıraklardan, merdivenlerden, köprülerden ve tazyikli sulardan oluşan çılgın labirentini keşfetmek isteyecek; hepsi maksimum ıslaklık için tasarlandı.
Her şey her yaş için uygundur, bu nedenle küçüklerin büyük yolculuklarda korkması konusunda endişelenmenize gerek yok. Dubai sıcağından kaçmak istediğinizde, doğrudan LEGOLAND Su Parkı'na dalın ve aile dostu eğlenceyle (ve bir sürü tuğlayla) dolu bir günle serinleyin.

Bilet Bilgileri

Yer: Dubai Parkları ve Tatil Köyleri - Şeyh Zayed Yolu - Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri

Çalışma Saatleri: Perşembe'den Salı'ya: 10:00 - 18:00 (Çarşamba günleri kapalı)

Yaklaşık Süre: 4 - 5 saat

* 2 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz girebilir.

Ulaşım

Metro ile:En yakın metro istasyonu BAE Exchange Metro İstasyonu'dur. Cazibe merkezine taksiyle 14 dakikada ulaşılabilir. Sizi buraya getirmek için MRed hattına bindik.

Otobüs ile:En yakın otobüs durağı Dubai Parks & Resorts, VIP Parking P1'dir. Cazibe merkezine 1 dakikalık kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir.Buraya ulaşmak için DPR1 otobüsüne binin.

Gitmeden önce bil

 1. LEGOLAND Su Parkı çarşamba günleri kapalıdır.
 2. Her zaman uygun mayo giyilmelidir. Yönetim, uygunsuz mayo giyen konukları reddetme hakkını saklı tutar.
 3. Kabul edilebilir mayo: tek parça/iki parça mayo, speedo, döküntü koruması, sörf şortu ve haşema
 4. Kabul edilemez mayolar: abayalar, sariler, pamuklu üstler/altlar, kot pantolonlar, uzun pantolonlar, iç çamaşırları, sokak kıyafetleri ve şeffaf/içini gösteren öğeler veya uygunsuz kabul edilen diğer malzemeler.
 5. Bahsi geçen kapalı mekanlardan bazıları, sorumluluğunu üstlenmediğimiz hükümet normları gereği hafta sonları veya belirli günlerde kapalı kalabilir.
 6. Bazı faaliyetler bakım veya iyileştirme nedeniyle faaliyette olmayabilir ve tamamen müsaitlik durumuna bağlıdır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Legoland Su Parkı
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
-Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
-Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
-Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
-Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
-Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
-Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
-Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
-İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
-Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

5 Saat

Lütfen önce tarih seçiniz

90$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


LEGOLAND Su Parkı'na giriş bileti

Tüm gezilere ve turistik mekanlara erişim

Riverland'deki şenlikli mekanlara erişim

HARİÇ OLANLAR:


Transferleri alma ve bırakma

Yiyecek ve içecek

LEGOLAND Tema Parkına erişim