İYİ SEÇİM!

Jet Car Dubai

Jet Car DubaiJet Car Dubai


Bu heyecan verici Jet Car deneyiminde Dubai'nin coşkun sularına daha önce hiç olmadığı gibi bir sıçrama yapın. Bu benzersiz derecede heyecan verici ve çoğunlukla bölgenin türünün ilk örneği olan su macerasıdır.

 • Yüksek teknolojiye sahip bir Corvette Araba'yı denizde kullanma şansının tadını çıkarın
 • Arap kıyı şeridinde yelken açarken Dubai silüetinin en kesintisiz ve müthiş manzaralarını içinize çekin
 • Herhangi bir kalabalık veya engel olmadan Bluewaters Adası, Dubai Marina, Palm Jumeirah, türünün en büyüğü Ain Dubai, şimdiye kadarki lüks Burj Al Arab ve gizemli Atlantis, The Palm'ın nefes kesen manzaralarının keyfini çıkarın

Dahil Edilenler ve Hariç Tutulanlar

Dahil Olanlar

 • Jet araba yolculuğu
 • Can yeleği
 • Uzman ekibin hizmetleri

Hariç Olanlar

 • Transferleri alma ve bırakma

Dubai'de Heyecan Verici Bir Su Aktivitesine Hazır Olun

İster olağan su parkı gezilerine ara vermek isteyin, ister sadece alternatif bir su sporuyla kendinizi şımartmak isteyin, Jet Car Dubai'deki en unutulmaz ve heyecan verici su macerasını sunuyor. Bu, size Dubai sularında gerçek modern bir araba sürmenin heyecanını yaşamanız için nadir bir fırsat sunan, otomobil gibi modellenmiş amfibi bir araçtır. İki kişilik oturma kapasitesiyle, tek başınıza binmeyi veya manevrasını başından sonuna kadar halledecek deneyimli bir rehbere katılmayı seçebilirsiniz.


Sürekli Gelişen Şehir Silüetinin Engelsiz Manzaralarını Yakalayın

Eğlenceli ve heyecanlı yönlerinin ötesinde Jet Car yolculuğu, Dubai gezi deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyor. Bölgenin çok sayıda ikonik simge yapısının büyüleyici manzaralarını önünüze sererken sizi bölgenin ışıltılı suları boyunca gezdirecek. Bu, Bluewaters Adası, Dubai Marina ve Palm Jumeirah'ın nefes kesen manzaralarına gerçekten büyüleyici bir bakış sunarak türünün en büyüğü olan Ain Dubai'yi, şimdiye kadarki lüks Burj Al Arab'ı ve gizemli Atlantis, The Palm'ı ve diğerlerini görmenize olanak tanır. hiçbir kalabalık ya da engel olmadan.


Üst Düzey Güvenlikle Egzotik Su Heyecanını Hissedin

Diğer yüksek performans özelliklerinin yanı sıra bir arka motora sahip olan bu model, su üzerinde sürüş deneyiminizi en üst düzeye çıkaracak her şeye sahiptir. En iyi yanı da aynı derecede güvenli olmasıdır. Diğer birçok su aktivitesinin aksine, saatte 60 ila 80 kilometre hızla su üzerinde süzülerek geçen Jet Car yolculuğunuz boyunca kuru kalacaksınız. Biletinizde bulunan can yeleği güvenliğinizi artıracaktır.


Bilet Bilgileri

Konum: Dubai Yat Limanı - Dubai - BAE

Çalışma Saatleri: Günlük: 08:00 - 18:00

Yaklaşık Süre: Bilet seçimine bağlıdır

Kuponunuz anında e-posta adresinize gönderilecektir.

Kuponu, etkinlikte geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesiyle birlikte cep telefonunuzda görüntüleyin.

Bu deneyime 7 yaşın altındaki çocukların girmesine izin verilmemektedir.

Lütfen deneyimin başlamasından 20 dakika önce check-in yapın.

Ulaşım

Metro ile:En yakın metro istasyonu Al Khail Metro İstasyonu'dur. Cazibe merkezine 15 dakikalık bir taksi yolculuğu mesafesindedir. Buraya gelmek için MRed numaralı tahta hattını kullanın.

Otobüs ile:En yakın otobüs durağı Mina Al Siyahi, Le Meridien Hotel 1'dir. Cazibe merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.Buraya ulaşmak için 8, 84 veya N55 numaralı otobüslere binebilirsiniz.

Gitmeden Önce Bil

 • Lütfen gişede gösterilmek üzere orijinal pasaportunuzu veya Birleşik Arap Emirlikleri kimliğinizi yanınızda getirin.
 • Bu deneyim hamile kadınlar için uygun değildir.
 • Çocuklar her zaman ebeveynlerinin gözetimi altında olmalıdır.
 • Konukların Jet Car'ı yalnızca kaptanın huzurunda kullanabileceğini lütfen unutmayın.
 • Tüm deniz deneyimleri hava ve deniz koşullarına bağlıdır. Kötü koşullar olması durumunda, yeniden planlamak veya para iadesi ayarlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#JETCAR
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

20 Dakika

Lütfen önce tarih seçiniz

195$

en düşük kişi başı