İYİ SEÇİM!

IMG Worlds of Adventure

 IMG Worlds of Adventure IMG Worlds of Adventure IMG Worlds of Adventure


EN’lerin Şehri Dubai’de Dünya’nın en büyük kapalı tema parkılarından biri, IMG World.

IMG Worlds of Adventure, Dubai'ye seyahat eden aileler ve gruplar için en yeni cazibe merkezlerinden biridir. 1,5 milyon metrekareden fazla heyecan verici cazibe merkezi ve aktiviteye sahip, dünyanın en büyük kapalı tema parkıdır. Geliştiricisi İlyas & Mustafa Galadari (IMG Group), bu cazibe merkezini bölgenin ilk mega temalı cazibe merkezi olarak adlandırıyor.

Dört farklı bölge ile - hepsi çok çeşitli araçlar, alışveriş mağazaları ve yemek seçenekleri ile dolu olan tesis, her yaş grubundan ve beceriden kullanıcının boş zaman ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Dubailand'in bir parçası olan ve Dubai'nin Arabistan Şehri'nde yer alan bu bölgeye, The Haunted Hotel ve Adventure Photography aracılığıyla cazibe merkezleriyle birlikte parkın ana bölgelerinden birini oluşturan IMG Bulvarı üzerinden kusursuz bir şekilde erişilebilir.

IMG Worlds'ü gerçekten benzersiz yapan şey, popüler çizgi roman animasyon markalarına dayanan birkaç sürükleyici sürüş için özel bölgelere sahip türünün ilk tema parkı olmasıdır: Cartoon Network ve Marvel Entertainment. Ayrıca, IMG biletleri, konukların adrenalin dolu bir dinozor macerası seansı için uğrayabilecekleri Lost Valley'e erişimi kapsar.

Park aynı zamanda en yeni gişe rekorları kıran filmleri gösteren çok katlı bir sinema olan Novo Cinemas'ı da içeriyor. Avangard teknolojiyle desteklenen ve gelişmiş bir IMAX ekranının yanı sıra iki VIP sinema salonuyla dolu olan bu odanın ayrı bir girişi vardır.

3 yaşından küçük çocuklar Legoland Dubai'ye ücretsiz girebilir. Ücretsiz girişi doğrulamak için gerekli olacağından lütfen yaş kanıtı getirin.

- 12 yaşından küçük IMG Worlds of Adventure ziyaretçilerine her zaman 18 yaşında veya daha büyük bir kişi eşlik etmelidir.

- Boyu 1,05 metreden kısa olan ziyaretçiler IMG Worlds of Adventure'a ücretsiz girebilir.

Not: “Covid-19 salgını nedeniyle hizmetler ilgili makamların tavsiye ettiği kılavuzlara ve tedbir tedbirlerine göre yürütülecektir. Yönergeler ve düzenlemeler sık ​​sık değiştiğinden, belirli hizmetleri kuponda açıklanandan farklı şekilde alma olasılığınız vardır. Öngörülen yönergelerin herkesin güvenliği ve esenliği için olduğu koşullarda işbirliğinizi talep ediyoruz.”

EK BİLGİLER

Rezervasyon sırasında onay alınacaktır

Hamile gezginler için önerilmez

Tekerlekli sandalyeye erişilebilir

Sırt sorunları olan gezginler için önerilmez

1,05 m'den kısa çocuklar Parka ücretsiz girer

Lütfen dikkat: Kişisel eşyalarınızı saklamak için kilitli dolaplar yerel olarak ücret karşılığında mevcuttur . Tema parkının dışından yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmediğini lütfen unutmayın. Park sürüşü kısıtlamaları, yaşa göre değil, yüksekliğe göre belirlenir, lütfen geçerli olabilecek kısıtlamaların ayrıntıları için belirli sürüşleri kontrol edin.

Çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir Bebek

arabası erişilebilir

Toplu taşıma araçlarının yakınında

Bebek koltukları mevcuttur

Ulaşım tekerlekli sandalye erişimine uygundur

Yüzeyler tekerlekli sandalye erişimine uygundur

Kalp sorunu veya diğer ciddi sağlık sorunları

olmamalıdır Seyahat edenlerin fiziksel uygunluk düzeyi orta düzeyde olmalıdır

Genel Park Zamanlamaları Hafta içi Cumartesi - Çarşamba 12.00 – 20.00 saat Hafta sonları Perşembe ve Cuma 12.00 – 21.00 saat

Bu deneyim için iyi hava gerekir. Kötü hava koşulları nedeniyle iptal edilirse, size farklı bir tarih veya tam bir geri ödeme teklif edilecektir

Bu tur/aktivite maksimum 15 yolcuya sahip olacaktır

El dezenfektanı Gezginler ve personel için kullanılabilir

Deneyim boyunca uygulanan sosyal mesafe

Düzenli olarak dezenfekte edilen yüksek trafikli alanlar

Dişli /ekipman kullanımlar arasında sterilize edilir

Ulaşım araçları düzenli olarak dezenfekte

edilir Elleri düzenli olarak yıkamak için gerekli kılavuzlar

Personel için düzenli sıcaklık kontrolleri

Varışta yolcuların ateşi kontrolleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#27
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

7 Saat

Lütfen önce tarih seçiniz

60$

en düşük kişi başı

60$

7 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.