Hilton Dubai Creek Hotel 5* vb.

Hareketli Dubai Koyu’nda yer alan 5 yıldızlı Hilton Dubai Creek’te Dubai Koyu, şehir ve Umman Denizi manzaralı çatı havuzu ve barıyla hizmet vermektedir. Dubai’deki Altın ve Tekstil Çarşısı gibi birçok turistik mekanın yanı sıra Dubai Uluslararası Havalimanı’na arabayla 10 dakikada ulaşılmaktadır.

Hilton Dubai Creek’in odaları çağdaş dekorlu ve mermer banyoludur. Odaların tümünde Hilton Serenity marka yataklar ve lüks nevresimler bulunmaktadır. Koy veya şehir silüeti manzarasına sahip modern odalar düz ekran TV ile donatılmıştır.

Hilton Dubai Creek, Jumeirah Plajı’nda yer alan kardeş otele ücretsiz ulaşım servisi sağlamaktadır. Bu oteldeki plaj olanaklarından yararlanabilirsiniz. Çatı katındaki yüzme havuzunda şehir manzarası eşliğinde dinlenebilir veya tam donanımlı fitness merkezinde egzersiz yapabilirsiniz.
.

Glasshouse Brasserie’de modern klasik lezzetler, şık ve rahat bistro Table 9’da uluslararası yemekler veya The Edge Pool & Bar’da havuz kenarında barbeküler sunulmaktadır. İş seyahatindeki konuklar 20 kişi kapasiteli toplantı alanlarını kullanabilir veya tam hizmet veren iş merkezinde internete bağlanabilirler.

Tesise 5 km uzaklıktaki Dubai Uluslararası Havalimanı’na metro ya da taksiyle kolayca ulaşılabilir.