Hakkımızda


Biz KİMİZ ?

ACENTE ADI: FLY WING TURIZM

TURSAB BELGE NO: 10779

ADRES: Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. Gürel Apt. 38/C 1.Levent, Beşiktaş, İstanbul

MERSİS NO: 0001088106400019

KEP ADRESİ: tajistanbul@hs03.kep.tr

 

Dubaitatili.com, 2016 yılında Türk misafirlerimizin Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde kaliteli hizmete ekonomik ve Türkçe olarak ulaşmalarını sağlamak amacı ile kurulmuştur. Dubaitatili.com  10779 Tursab A grubu belgeli Fly Wing Turizm’in tescilli markası olup, Dubai hizmetleri, Dubai Turizm Bakanlığına bağlı, anlaşmalı iş ortakları tarafından gerçekleştirilmektedir.

İlk olarak Dubai iletişim ofisi ile faaliyete başlanmış olup, 2017 yılında Dubai’den sonra İstanbul Bakırköy’de kendi ofisimiz açılmıştır. Şu anda 30’dan fazla acentenin Dubai operasyonları tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

2018 yılı itibariyle Kendi Paket Turlarımız oluşturulmuş olup, online satış kanalımız ve alt acentelerimizin desteği ile turlamız misafirlerimiz ile buluşmaktadır.

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili “turistlik” ve “iş gezilerinizin” A ‘dan Z’ye bütün planlamalarını kaliteli hizmet ve en ekonomik yoldan Dubaitatili.com tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Türk misafirlerimize hizmet veren uluslararası bir ekibe sahibiz. Türkçe dışında, İngilizce, Arapça, Hintçe , Tagalog dillerinde sizlere ve misafirlerinize destek verebiliriz.

Kısaca hizmetlerimiz; Dubai Vizesi, Dubai Paket Turlar, Dubai Yerel Turlar, Transfer, Rehberlik Hizmeti, Otel rezervasyon, Uçak bileti, Yat kiralama, Fuar organizasyonları, MICE

Ayrıca Dubai Turk İş Konseyi’nin kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermekteyiz. ( www.tbcdubai.org )

Neden Dubaitatili.com ?

Önceliğimiz siz misafirlerimizin mutluluğudur. Belki de hayatınızda bir kere geleceğiniz Dubai’de herhangi aktivite esnasında sorun yaşamanızı istemeyiz. Bu sebepten kendi operasyonunu gerçekleştirdğimiz ve dışarıdan hizmet aldığımız aktiviteler için oldukça dikkatliyiz. Dubai’de de ofisimiz olduğu için bütün aktivite ve hizmetlere Dubai dışında faaliyet gösteren bir acenteden çok daha kısa surede ulaşıp, kaliteli hizmeti çok daha ekonomik fiyatlara sunabilmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz turlarımız belirtildikleri dönemler için kesin hareketlidir. 1 kişi dahi olsa, belirtilen tur programımız gerçekleştirilmektedir. “ Katılımcı sayısı karşılanmadı bu sebeple tur iptal “ gibi nedenlerden dolayı herhangi şekilde kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde ki bir çok otel ile direkt sözleşmemiz bulunmaktadır. Yani bir acentenin sistem fiyatı üzerinden daha avantajlı fiyatlar sunabilmekteyiz.

Dubai Vizesi için başvurularınızı Dubai partnerimiz üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir şekilde bilgileriniz farklı kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Sizlere hem İstanbul hem de Dubai’de yardımcı olmaktayız. Dubai’ye geldiğiniz zaman da yanınızdayız. Herhangi olumsuz durumda ya da sadece lezzetli bir Türk kahvesi içmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

*Dubaitatili.com Fly Wing Turizm’in tescilli markasıdır. Hizmetlerimiz ve içeriklerimiz Itibarim.com Hukuk bürosu tarafından korunmakta olup, izinsiz kullanımlar için bütün haklarımız saklıdır.