İYİ SEÇİM!
  • GLOBAL VİLLAGE : Dubai'yi bizimle keşfedin!
  • GLOBAL VİLLAGE : Dubai'yi bizimle keşfedin!
  • GLOBAL VİLLAGE : Dubai'yi bizimle keşfedin!
  • GLOBAL VİLLAGE : Dubai'yi bizimle keşfedin!
  • GLOBAL VİLLAGE : Dubai'yi bizimle keşfedin!
Dubai'yi bizimle keşfedin!

Global Village’a gittiğiniz zaman 20 den fazla farklı kültürü tek bir ortamda karnaval tadında deneyimleyebilirsiniz. En gözde standlar arasında Türkiye standanın da yer aldığı alanda Arap Emirliklerin’den İtalya’ya, Hırvatistan’dan Afrika’ya kadar bir çok etnik kültüre ait yemek, kıyafet, hediyelik eşya ve çok daha fazlasına tek bir alandan ulaşabilileceksiniz. Ayrıca Onlarca eğlenceli aktivitenin yer a-lndığı lunapark’da eğlenebilir, değişik kültürlere ait konserlere katılabilir ya da sıradışı aktivitelerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.
EKSTRALAR
50 USD
Transfer
40 EUR
Transfer (Size özel araçla çift yön transfer.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

20$

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GLOBAL VİLLAGE ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.