Dubai Vizesi

EN İYİ FİYAT
 • Dubai Vizesi: Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
 • Dubai Vizesi: Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
 • Dubai Vizesi: Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
Dubai Vize başvuru talebiniz için,formu doldurmanız ve istenilen belgeleri sistem üzerinden giriş yapmanız ardından ödeme yapılmalıdır. Gönderilen Pasaport ve Vesikalık resminizin net ve renkli taranmış olması gerekmektedir. Herhangi soru ya da talebiniz olması durumunda çağrı merkezimiz ya da online destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.
 1. Gerekli belgeler ve ödeme tamamlandıktan sonra vize başvurusu yapılacaktır.
 2. Pasaportunuzun Dubai dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerlilik tarihi bulunması gerekmektedir.
 3. Başvuru esnasında pasaportunuzun ve yeni vesikalık resminizin renkli ve net olarak taranması, sisteme giriş yapılması gerekmektedir.
 4. Saat 15.30’a kadar yapmış olduğunuz başvurular aynı gün işleme alınmaktadır. 15.30’dan sonraki başvurular bir sonraki iş günü işleme alınacaktır.
 5. Başvuruların değerlendirilme süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir. Ancak vize başvuru değerlendirme süreci kişiye göre değişmektedir. Her başvuru sahibi farklı güvenlik kontrollerinden geçebilmektedir.
 6. Birleşik Arap Emirlikleri’nde Cuma, Cumartesi resmi tatil olduğu için, Cuma ve Cumartesi günleri yaptığınız başvuru Pazar günü işleme alınacaktır.
 7. Yeni Turist Vizesi ; 30 günlük tek girişli vize bedeli 120 USD, 30 günlük çok girişli vize bedeli 300 USD, 60 günlük tek girişli vize bedeli 220 USD, 60 günlük çok girişli vize bedeli 380 USD ‘dir.
 8. Ülke İçi Vize Yenileme ; 30 Günlük ülke içi vize yenileme bedeli 350 USD, 60 Günlük ülke içi vize yenileme ücreti 420 USD’dir. 
 9. 21 yaşını doldurmamış bayanlar aileleriyle ya da eşleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.
 10. 18 yaşını doldurmamış erkekler aileleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.
 11. Online olarak sadece Türk misafirlerimizin vize başvuruları değerlendirilmektedir. Diğer ülke vatandaşlarının çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 12. Vizeniz sonuçlanmadan uçuşunuzu planlamanızı tavsiye etmemekteyiz.
 13. Vize başvurunuzun sonuçlanmasına istinaden tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır.
 14. Size gönderilen e-vizenizin renkli çıktısını Havaalanına giderken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 15. Tarafımızca yapılan vize başvurularının tamamının olumlu sonuçlanacağı taahhüt edilemez. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda yaptığınız ödeme iade edilmeyecektir.
 16. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm uygun görmediği vize başvurularını ücretini iade etmek koşulu ile başvuru sahibine geri iade edebilir.
 17. Belirtilen tarihlerde ülkeden çıkmamanız ve cezai süreçle karşılaşmanız durumunda, bütün sorumluluk pasaport sahibinde olmaktadır. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm yansıtılacak cezaları, bütün hakları saklı kalması kaydıyla pasaport sahibinden tanzim edecektir. ( Muhalif kişi başına 1500 USD )
 18. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm vize almakta aracı olup, yetkili acente olarak faaliyet göstermektedir.
 19. Dubaitatili.com ve Fly Wing Turizm’den Dubai Vize aracılık hizmeti alınması durumunda, pasaport sahibi yukarıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılır.

GCC Vatandaşları:

Bir GCC ülkesinin vatandaşıysanız, BAE’yi ziyaret etmek için vize almanız gerekmez. BAE’ye giriş noktasında GCC ülke pasaportunuzu veya kimlik kartınızı ibraz etmeniz yeterli olacaktır.

BAE Vizesine İhtiyaç Duymadan Giriş Yapabilen Pasaportlar :

Netherlands Italy United Kingdom Norway Austria Luxemburg France Greece Portugal Switzerland Belguim Germany San Marino Iceland Monaco Andorra Vatican Spain Sweden Slovenia Poland Finland Ireland Denmark Lithuania Czech Slovakia Estonia Latvia Hungary Croatia Cyprus Malta USA Bulgaria Romania Japan New Zealand Australia Brunei Hong Kong Singapore Canada South Korea Malaysia

Not: Belirtilen liste zaman zaman değişebilmektedir. Yolculuğunuz öncesinde bağlı bulunduğunuz ülkedki BAE Konsolosluğu ve havayolu firmasından bilgi almanız önerilmektedir. Yukarıda belirtilen ülke vatandaşı değilseniz BAE vizesi almanız gerekmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#20
LOKASYON:
Dubai (Tüm Türkiye çıkışlı)
İPTAL POLİTİKASI:
Gerekli belgeler ve ödeme tamamlandıktan sonra vize başvurusu yapılacaktır.

Pasaportunuzun Dubai dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerlilik tarihi bulunması gerekmektedir.

Başvuru esnasında pasaportunuzun ve yeni vesikalık resminizin renkli ve net olarak taranması, sisteme giriş yapılması gerekmektedir.

Saat 15.30’a kadar yapmış olduğunuz başvurular aynı gün işleme alınmaktadır. 15.30’dan sonraki başvurular bir sonraki iş günü işleme alınacaktır. Sistem yoğunluğuna göre başvuru süresi uzayabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Cuma, Cumartesi resmi tatil olduğu için, Cuma ve Cumartesi günleri yaptığınız başvuru Pazar günü işleme alınacaktır.

Başvuruların değerlendirilme süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir. Ancak vize başvuru değerlendirme süreci kişiye göre değişmektedir. Her başvuru sahibi farklı güvenlik kontrollerinden geçebilmektedir.Vize başvuru bedelleri , “Vize Başvuru” sayfasında belirtilmiştir.

21 yaşını doldurmamış bayanlar aileleriyle ya da eşleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.

18 yaşını doldurmamış erkekler aileleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.

Online olarak sadece Türk misafirlerimizin vize başvuruları değerlendirilmektedir. Diğer ülke vatandaşlarının çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Vizeniz sonuçlanmadan uçuşunuzu planlamanızı tavsiye etmemekteyiz.

Vizenizin onaylanması durumunda tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır.

Size gönderilen e-vizenizin renkli çıktısını Havaalanına giderken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Tarafımızca yapılan tüm vize başvurularının olumlu sonuçlanacağı taahhüt edilemez. Başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde yaptığınız ödeme iade edilmez.

Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm uygun görmediği vize başvurularını ücretini iade etmek koşulu ile başvuru sahibine geri iade edebilir.

Yasal vize konaklama süresi içinde, belirtilen tarihlerde ülkeden çıkmamanız ve / veyacezai süreçle karşılaşmanız durumunda, bütün sorumluluk pasaport sahibinde olmaktadır. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm yansıtılacak cezaları, bütün hakları saklı kalması kaydıyla pasaport sahibinden tanzim edecektir. (Muhalif kişi başına 1500 USD)

Talep edilmesi durumunda, ülkeden çıkış yapmış olmanıza rağmen pasaportunuzdaki çıkış damgası ve uçak biletlerinizin kopyası istenebilir. Bu durumda gerekli belgeleri 2 gün içerisinde Dubaitatili.com & Fly Wİng Turizm’e iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde Muhalif durumda kaldığınız düşünülerek cezai yaptırım uygulanacaktır.

Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm vize almakta aracı olup, yetkili acente olarak faaliyet göstermektedir.

Dubaitatili.com ve Fly Wing Turizm’den Dubai Vize aracılık hizmeti alınması durumunda, pasaport sahibi ve diğer aracı / acenteler yukarıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılır.
EKSTRALAR
50 USD
Express Vize Başvurusu (Ortalama 24 Saatte Sonuçlanır)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

120$


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Dubai Vizesi ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.