HAKKIMIZDA


Dubaitatili.com, 2016 yılında Türk misafirlerimizin Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde kaliteli hizmete ekonomik ve Türkçe olarak ulaşmalarını sağlamak amacı ile kurulmuştur. Dubaitatili.com 10779 Tursab A grubu belgeli Fly Wing Turizm’in tescilli markası olup, Dubai hizmetlerimiz, Dubai Turizm Bakanlığına bağlı, 836619 lisans numaralı grup markamız Adventure Trip Tourism LLC tarafından gerçekleştirilmektedir.

İlk olarak Dubai iletişim ofisi ile faaliyete başlanmış olup, 2017 yılında Dubai’den sonra İstanbul Bakırköy’de yer alan ofisimizde faaliyet gösterilmektedir.Şu anda 50’den fazla acentenin Dubai operasyonları tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

2018 yılı itibariyle Kendi Paket Turlarımız oluşturulmuş olup, online satış kanalımız ve alt acentelerimizin desteği ile turlamız misafirlerimiz ile buluşmaktadır.

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili “turistlik” ve “iş gezilerinizin” A ‘dan Z’ye bütün planlamalarını kaliteli hizmet ve en ekonomik yoldan Dubaitatili.com tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Türk misafirlerimize hizmet veren uluslararası bir ekibe sahibiz. Türkçe dışında, İngilizce, Arapça, Hintçe , Tagalog dillerinde sizlere ve misafirlerinize destek verebiliriz.

Kısaca hizmetlerimiz; Dubai Vizesi, Dubai Paket Turlar, Dubai Yerel Turlar, Transfer, Rehberlik Hizmeti, Otel rezervasyon, Uçak bileti, Yat kiralama, Fuar organizasyonları, MICE

Ayrıca Dubai Turk İş Konseyi’nin kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermekteyiz. ( www.tbcdubai.org )

Biz KİMİZ ?

ACENTE ADI: FLY WING TURIZM

TURSAB BELGE NO: 10779

ADRES: Zuhuratbaba Mahallesi,İncirli Caddesi,No:1/24 Bakırköy,İstanbul

MERSİS NO: 0001088106400019

KEP ADRESİ: [email protected]

Neden Dubaitatili.com ?

Önceliğimiz siz misafirlerimizin mutluluğudur. Belki de hayatınızda bir kere geleceğiniz Dubai’de herhangi aktivite esnasında sorun yaşamanızı istemeyiz. Bu sebepten kendi operasyonunu gerçekleştirdiğimiz ve dışarıdan hizmet aldığımız aktiviteler için oldukça dikkatliyiz. Dubai’de de ofisimiz olduğu için bütün aktivite ve hizmetlere Dubai dışında faaliyet gösteren bir acenteden çok daha kısa surede ulaşıp, kaliteli hizmeti çok daha ekonomik fiyatlara sunabilmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz turlarımız belirtildikleri dönemler için kesin hareketlidir. 1 kişi dahi olsa, belirtilen tur programımız gerçekleştirilmektedir. “ Katılımcı sayısı karşılanmadı bu sebeple tur iptal “ gibi nedenlerden dolayı herhangi şekilde kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde ki bir çok otel ile direkt sözleşmemiz bulunmaktadır. Yani bir acentenin sistem fiyatı üzerinden daha avantajlı fiyatlar sunabilmekteyiz.

Dubai Vizesi için başvurularınızı Dubai partnerimiz üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir şekilde bilgileriniz farklı kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Sizlere hem İstanbul hem de Dubai’de yardımcı olmaktayız. Dubai’ye geldiğiniz zaman da yanınızdayız. Herhangi olumsuz durumda ya da sadece lezzetli bir Türk kahvesi içmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

*Dubaitatili.com Fly Wing Turizm’in tescilli markasıdır. Hizmetlerimiz ve içeriklerimiz Itibarim.com Hukuk bürosu tarafından korunmakta olup, izinsiz kullanımlar için bütün haklarımız saklıdır.

HİZMETLERİMİZ


TUR VE GEZİLER

Şehir Turları – Dubai, Abu Dabi, Sharjah, Ajman, Fujeirah

Akşam Yemekli Dhow Cruise Turları

Musandam – Dibba Turu, Umman Turu, Khasab Turu

4×4 Çöl Safari Turları

Aktivite Biletleri

Yat Kiralama

Parti ve Doğum Günleri İçin Özel Turlar

Fuar Turları

Paket Turlar

Transfer Hizmetleri

VİZE İŞLEMLERİMİZ

14 Gün Transit Vize

30 Gün Turist vizesi (Tek / Çoklu Giriş)

90 Gün Tek Vize (Tek / Çok Giriş)

30 Gün Vize Değişimi (Havaalanından Havalimanına Vize Değişikliği)

90 Gün Vize Değiştirme (Havaalanından Havaalanına Vize Değişikliği)

Ülke İçinde Vize Uzatma

Seyahat sigortası