HAKKIMIZDA


Dubaitatili.com, 2016 yılında Türk misafirlerimizin Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde kaliteli hizmete ekonomik ve Türkçe olarak ulaşmalarını sağlamak amacı ile kurulmuştur. Dubaitatili.com 10779 Tursab A grubu belgeli Fly Wing Turizm’in tescilli markasıdır.

Dubai gezileriniz için kaliteli hizmet veren operatörler ile çalışılmakta olup, beklentileriniz doğrultusunda paket tur / yerel hizmetler misafirlerimize sunulmaktadır.

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili “turistlik” ve “iş gezilerinizin” A ‘dan Z’ye bütün planlamalarını kaliteli hizmet ve en ekonomik yoldan Dubaitatili.com tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Kısaca hizmetlerimiz; Dubai Vizesi, Dubai Paket Turlar, Dubai Yerel Turlar, Transfer, Rehberlik Hizmeti, Otel rezervasyon, Uçak bileti, Yat kiralama, Fuar organizasyonları, MICE

Biz KİMİZ ?

ACENTE ADI: FLY WING TURIZM

TURSAB BELGE NO: 10779

ADRES: Zuhuratbaba Mahallesi, İncirli Caddesi No 1 / 24 Bakırköy, İstanbul

MERSİS NO: 0001088106400019

KEP ADRESİ: [email protected]

Neden Dubaitatili.com ?

Önceliğimiz siz misafirlerimizin mutluluğudur. Belki de hayatınızda bir kere geleceğiniz Dubai’de herhangi aktivite esnasında sorun yaşamanızı istemeyiz. Bu sebepten kendi operasyonunu gerçekleştirdiğimiz ve dışarıdan hizmet aldığımız aktiviteler için oldukça dikkatliyiz. 

Sizlere hem İstanbul hem de Dubai’de yardımcı olmaktayız. Dubai’ye geldiğiniz zaman da yanınızdayız. Herhangi olumsuz durumda ya da sadece lezzetli bir Türk kahvesi içmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

*Dubaitatili.com Fly Wing Turizm’in tescilli markasıdır. Hizmetlerimiz ve içeriklerimiz Itibarim.com Hukuk bürosu tarafından korunmakta olup, izinsiz kullanımlar için bütün haklarımız saklıdır.


TUR VE GEZİLER

Şehir Turları 

Akşam Yemekli Dhow Cruise Turları

4×4 Çöl Safari Turları

Aktivite Biletleri

Yat Kiralama

Parti ve Doğum Günleri İçin Özel Turlar

Fuar Turları

Paket Turlar

Transfer Hizmetleri


VİZE İŞLEMLERİMİZ

14 Gün Transit Vize

30 Gün Turist vizesi (Tek / Çoklu Giriş)

90 Gün Tek Vize (Tek / Çok Giriş)

30 Gün Vize Değişimi (Havaalanından Havalimanına Vize Değişikliği)

90 Gün Vize Değiştirme (Havaalanından Havaalanına Vize Değişikliği)

Ülke İçinde Vize Uzatma

Seyahat Sigortası