LÜKS

Balon Turu

Balon TuruBalon TuruBalon TuruBalon TuruBalon TuruBalon TuruBalon Turu


Gurme Kahvaltı, Şahinler, ATV Bisikleti ve Kum Tepesi ile Macera Sıcak Hava Balonu!

Dubai’yi 4000 feet yükseklikten sıcak hava balonları ile gözlemlemek, geniş altın kum tepelerini üthiş ihtişamı ile görmek, şahinlerin uçuşlarının arasında yer almak istiyorsanız, bu turumuz tam size göre.

Balonumuzdan mükemmel gün doğumunun tadını çıkarın, ardından bir gün içinde kum tepeleriyle dolu bir çöl safarisine uçun, çölde kahvaltı yapın, dörtlü bisiklete binin ve deveye binin!

Tur, balon deneyiminiz sırasında Dubai'deki çölün büyüleyici manzarasını da sunar. Oriks, ceylan, çöl tavşanı, deve gibi yerel sakinleri görme şansınız olabilir.

EK BİLGİLER

Pasaport kopyası / Emirlik Kimliği / BAE Sürücü Belgesi (geçerli bir kimlik belgesi olmayan yolcuların uçmasına izin verilmez) zorunlu belgelerdir.

Konuk Adı, Yaşı, Kilosu, Otel Adı ve Telefon Numarası, Oda No. ve Konuğun kişisel E-posta kimliği. Konuğun BAE yerel cep telefonu numarası veya uluslararası Whats App numarası olması zorunludur. Ayrıca Tur operatörü / DMC acil durum cep telefonu numarası sağlayın.

120 Kg'ın üzerindeki yolculardan bilet fiyatının iki katı ücret alınacaktır.

Gün doğumu saatine ve otel konumuna bağlı olarak yolcu alma saati 03:00 - 05:00 arasındadır.

Yolcuların Silah, Çakmak, Profesyonel zoom kamera, Bagaj Çantası, Alkol ve Bıçak taşımalarına izin verilmez.

Karşılama, Havaalanından değil, yalnızca Dubai Oteliniz / Rezidansınızdan düzenlenecektir.

Deira, Bur Dubai, Şeyh Zayed'den Marina'ya paylaşımlı transferler mevcuttur.

Paylaşım transferlerinde alma / bırakma zamanlaması, trafik koşullarına ve konumunuza bağlı olarak yolculuk programına göre 30 ila 60 dakika arasında değiştirilebilir.

Bu tur kesinlikle aşağıdakiler için önerilmez:

hamile bayanlar

5 yaşın altındaki çocuklar

Yakın zamanda büyük bir ameliyat geçirmiş herhangi bir kişi

Yakın zamanda kolunu veya bacağını yaralayan veya kıran herhangi bir kişi

Şiddetli sırt ağrısı veya boyun ağrısı veya yaralanması olan herhangi bir misafir


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#25
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.
Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda çağrı merkezimiz ile görüşmesi gerekmektedir.
Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda misafirimize mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi misafire iletilecektir. Teslimat adres detaylarını çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.
Tur Rezervayonlarınızın tur katılım talebinizden en az 48 saat öncesinde yapılması gerekmektedir. ( daha erken tarihli tur talebiniz olursa çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. )
Yapmış olduğunuz rezervasyonun onaylanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.
İptal etmek istediğiniz tur katılımı olması durumunda en az 72 saat öncesinden tarafımıza yazılı olarak iletmeniz gerkemektedir. Aksi halde herhangi şekilde para iptal / iadesi talep edilemez.
Kaçırdığınız turlar için fiyat iptal / iade talep edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

40 Dakika

Lütfen önce tarih seçiniz

20.884TL

en düşük kişi başı

700$

40 Dakika

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Balon Uçuşu (Hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık 45 Dk - 1 Saat) ,Kısa Deve Turu, Kumul Vuruşu,Kampımızda izleme ve fotoğraf çekimi için şahinler,Geleneksel Bedevi Kampında Gurme Kahvaltı,Kısa At Binme,Avlu Bisiklet,& Dubai içinden (Paylaşımlı Araç - Klimalı Araç)

HARİÇ OLANLAR:


E-posta yoluyla düzenlenmiş uçuş videosu ücretlidir 200 AED/- yolcu, Şarja, diğer Emirates veya Jebel Ali yolcuları için alma ve bırakma ek ücrete tabidir., Özel ulaşım