DUBAİ ALIŞVERİŞ TURU

Ayrılma Tarihi

Hergün hareket

Görüntüleme

24

Maksimum Koltuk Sayısı

100

Sabah konakladığınız lokasyondan alınıp ya da buluşma noktamızdan hareketle alışverişe doyacağımız turumuza başlıyor.

Öncelikle farklı mimarisiyle bizi zamanda yolculuğa götüren Ibn Battuta Mall’a gidiyoruz. Bir çok farklı uluslararası ve yerel markayı burada bulabilirsiniz.

Yaklaşık 1.5 saatlik serbest zaman sonrasında 2. durağımız olan, Dubai’nin en büyük 2. ve içerisinde kayak pisti barındıran Mall of The Emirates’e geçiyoruz. 2 saatlik serbest zaman içerisinde isterseniz yüzlerce mağazayı gezip alışveriş yapabilir, isterseniz eşsiz lezzetler tadabilir, isterseniz de +50 derecelik çöl ortamında -5 dereceyi yaşayabilirsiniz.

3. Durağımız, Dünya’nın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall. Burada 2 saat boyunca dilediğinizce gezip, Dünya’nın en büyük akvaryumunu görüp, alışveriş yapabilirsiniz.

4. ve son alışveriş noktamız Dubai’de kaliteli markalara en ekonomik yerden ulaşabileceğiniz, Dubai Outlet Mall. 1.5 saatlik alışıveriş molamız sonrası , Otel / buluşma yerine transferle turumuzun sonuna geliyoruz.

Not: Turumuz min 6 kişinin katılımı için kişi başı 55 USD’dir. 6 Kişiden daha az katılımlı özel tur talepleriniz için 6 kişilik ödeme tahsil edilecektir.

Rezervasyon Detayı

Tur Adı Yetişkin Başına Fiyat Çocuk Başına Fiyat Mevcut Koltuklar AYRILIŞ TARİHİ Süre
DUBAİ ALIŞVERİŞ TURU 55,00 $ 55,00 $ 100 Anytime

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Toplam

ÖZET

Ara toplam 0,00 $
Toplam 0,00 $

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is