Burj Khalifa

Dünya’nın en yüksek binası olan Burj Khalifa’nın 124. Katında yer alan seyir alanından Dubai’nin gündüz ve gece eşsiz manzarasını görebilirsiniz.
346 TL
404 TL Gün Batımı

Dünya’nın en yüksek binası olan Burj Khalifa’nın 124. Katında yer alan seyir alanından Dubai’nin gündüz ve gece eşsiz manzarasını görebilirsiniz. Ayrıca Dünya’nın en yüksek binasına, Dünya’nın en hızlı asansörü ile çıkacağınızı da hatırlatmamız gerekli. 120 kattan fazla mesafeniz sadece 60 sn sürecek. Burj Khalifa’da gün batımını izlemek isterseniz 75 USD, Diğer saatlerde eşsiz Dubai manzarasını izlemek isterseniz 55 USD ödemeniz gerekmektedir.

 

*Fiyatlara transfer dahil değildir.

*Lütfen seyir terasına çıkmak istediğiniz günü ve saati belirtiniz. 124. kata rezervasyon ile çıkılmaktadır. Eğer belirttiğiniz tarih ve saate uygun bir rezervasyon yoksa aynı gün daha ileri bir tarih size sunulacaktır. Bütün soru ve detaylar için rezervasyon öncesinde satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Burj Khalifa - Açıklama

Safari Turu , Dhow Cruise , Helikopter Turu gibi hizmetler aracı firmalar tarafından sunulmakta olup, tur detaylarında belirtildiği üzere çok katılımcılı, paylaşımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Aracılık hizmeti gerçekleştirilen satışlarda, hizmetin bütün sorumluluğu hizmet veren firmadadır. Dubaitatili.com hizmetin satışında aracılık hizmeti vermektedir.

Transfer hizmeti sunulan turlara Tur Detayları kısmında belirtilmiştir. Biletleme işlemlerinde fiyatlara transfer dahil değildir. Misafirlerimizin transfer talep etmesi durumunda satış temsilcimiz ile görüşmesi gerekmektedir.

Biletleme işlemlerinin bir çoğunda e-bilet sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye mail yolu ile e-bileti gönderilir. E-Biletlemenin geçersiz olduğu aktivitelerde bilet teslim yeri aktivite öncesi müşteriye iletilecektir. Adres detaylarını satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Şehir turları aksi belirtilmedikçe paylaşımlı turlar olup, rehberli turlarda konuşma dili Türkçe – İngilizce’dir.

Burj Khalifa - Önemli Bilgier

Safari Turu - Dhow Crise turları için en az katılımcı sayısı aranmamaktadır. Araçlar ve hizmet paylaşımlı olup, Safari araçları 6 kişiliktir.

Günlük turlarımızda aksi belirtilmedikçe iletişim dili ingilizcedir. Özel talebiniz olmaması ve ekstra farkı ödenmemesi durumunda günü birlik turlarda Türkçe rehber sunulmamaktadır.

Safari Turu için tur saatinden en az 1 saat öncesinde yemek yemeniz önerilir. Çöl ortamından dolayı rahat giyinilmeli ve akşam esintisi olabileceği için üzerinize ince de olsa bir şeyler almanız önerilmektedir.

Çöl Safari ve Dhow Cruise turlarında soft içecekler ücretsizdir. Belirtilen içecekler dışında tercihleriniz olması durumunda ekstradır.