Hakkımızda

Biz KİMİZ ?

Dubaitatili.com, 2015 yılında, Dubai’nin 37 yıllık yerel tur operatörü olan, 229430 Dubai Turizm Bakanlığı ruhsat numaralı Green Oasis Turizm L.L.C’nin online satış acentesi olarak Dubai operasyon merkezli faaliyete başlamıştır. Kuruluş amacı, Türk misafirlerimizin Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde kaliteli hizmete ekonomik ve Türkçe olarak ulaşmalarını sağlamaktır. Türkiye pazarlama faaliyetlerimiz Taj Istanbul Turizm , operasyon süreçleri Argeon Tur tarafından yürütülmektedir, 2017 yılında Dubai’den sonra İstanbul Bakırköy’de ikinci ofisimiz açılmış olup, kısa süre içerisinde Türkiye’nin bir çok noktasında acente ve yetkili satış noktaları ile faaliyet gösterilmesi planlanmaktadır.

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili “turistlik” ve “iş gezilerinizin” A ‘dan Z’ye bütün planlamalarını en ekonomik yoldan Dubaitatili.com tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca ticari faaliyetleriniz için, sektörünüzle ilgili pazar araştırması, şirket kuruluşu ve yatırım danışmanlığı konularında da siz değerli misafirlerimize destek vermekteyiz.

Türk misafirlerimize hizmet veren uluslararası bir ekibe sahibiz. Türkçe dışında, İngilizce, Arapça, Hintçe , Tagalog dillerinde sizlere ve misafirlerinize destek verebiliriz.

Ayrıca Dubai Turk İş Konseyi’nin kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermekteyiz. ( www.tbcdubai.org )

Kısaca hizmetlerimiz; Otel rezervasyon, Uçak bileti, Dubai Vizesi , Transferler, Yerel turlar, Rehberlik hizmetleri, Araç kiralama, Yat kiralama, Su sporları , Fuar organizasyonları, MICE

Neden Dubaitatili.com ?

Önceliğimiz siz misafirlerimizin mutluluğudur. Belki de hayatınızda bir kere geleceğiniz Dubai’de herhangi aktivite esnasında sorun yaşamanızı istemeyiz. Bu sebepten kendi operasyonunu gerçekleştirdğimiz ve dışarıdan hizmet aldığımız aktiviteler için oldukça dikkatliyiz. Dubai’de de ofisimiz olduğu için bütün aktivite ve hizmetlere Dubai dışında faaliyet gösteren bir acenteden çok daha kısa surede ulaşıp, kaliteli hizmeti çok daha ekonomik fiyatlara sunabilmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz turlarımız belirtildikleri dönemler için kesin hareketlidir. 1 kişi dahi olsa, belirtilen tur programımız gerçekleştirilmektedir. “ Katılımcı sayısı karşılanmadı bu sebeple tur iptal “ gibi nedenlerden dolayı herhangi şekilde kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Dubai ve Birleşik Arap Emirliklerinde ki bir çok otel ile direkt sözleşmemiz bulunmaktadır. Yani bir acentenin sistem fiyatı üzerinden daha avantajlı fiyatlar sunabilmekteyiz.

Dubai Vizesi için başvurularınızı Dubai partnerimiz olan Green Oasis üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir şekilde bilgileriniz farklı kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Sizlere hem İstanbul hem de Dubai’de yardımcı olmaktayız. Dubai’ye geldiğiniz zaman da yanınızdayız. Herhangi olumsuz durumda ya da sadece lezzetli bir Türk kahvesi içmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vize başvuru ödemelerinizi online olarak kredi kartınızla ya da İstanbul ofisimize gelerek yapabilirsiniz.

Dubai’de gerçekleştirmek istediğiniz aktivite için ödemeleri isterseniz Dubai’ye gelmeden, İstanbul ofisimizden ya da Dubai’ye geldiğiniz zaman Dubai Ofisimizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. ( rezervasyonunuzu garanti etmek için Tur tarihinden en az 7 gün önce %25 lik “ garanti rezervasyon “ ödemesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Detaylar için lütfen Danışmanlarımızla iletişime geçiniz. )

Dubaitatili.com üzerinden hizmetleri NASIL ALIRIM ?

Dubai Vizesi başvuru işlemleriniz için, Dubai Vizesi e-vizedir. Başvurularınız sistem üzerinden gerçekleşmekte ve sonucu sistem üzerinden ulaştırılmaktadır. Dubai vize başvurularınızın olumlu sonuçlanması durumunda vizeniz belirtmiş olduğunuz mail adresine iletilecektir. ( İsterseniz İstanbul ofisimize gelerek vizenizi alabilirsiniz. ) Size ulaştırılan e-vizenizin renkli çıktısını almanız ve havalimanına bu şekilde gitmeniz yeterli olacaktır.

Otel ve uçak bileti talepleriniz için web sayfamız üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi, Ofislerimize de gelebilirsiniz.

Yerel Turlar için, Dubaitatili.com üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlar sonrasında, tarafımızca teyid için geri arama yapılacaktır. Ödeme teyidlerinden sonra seçmiş olduğunuz tur için, turlar sayfasındaki açıklama doğrultusunda katılım sağlayabilirsiniz.

Biletli Aktiviteler için , Bir çok aktivite için e- bilet yeterli olacaktır. Ödeme teyidlerinden sonra aktivite için biletiniz telefonunuza, mail adresinize ya da belirttiğiniz adrese iletilecektir. Orjinal bilet ibrazı zorunlu olan aktiviteler için isterseniz Dubai ofisimize gelebilir ya da belirli bir hizmet komisyonu karşılığında bulunduğunuz yere biletinizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama için, Araç teslim noktası Dubai ofisimizdir. Ödeme ve garanti teyidlerinden sonra araç teslimi gerçekleştirilecektir. Detaylar için lütfen araç kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.

Ödemeleri NASIL YAPABİLİRİM ?

Dubai Vizesi için,

 • Online başvuru kanalımı ile, kredi kartınızla ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Tercih ederseniz banka komisyonları doğrultusunda vize başvurunuzu 3 taksite kadar yapabilirsiniz. ( Online ödeme yapıldığı takdirde USD kuru Merkez Bankası üzerinden TL olarak çevrilecektir. Ödemeleriniz TL olarak gerçekleşecektir. )

 • Aşağıda belirtilen hesaplarımıza banka transferi ile
 • Dubai ve İstanbul Ofislerimizden nakit ya da kredi kartı ile

Uçak Bileti için,

 • Sistem üzerinden online olarak
 • Dubai ve İstanbul Ofislerimizden nakit ya da kredi kartı ile

Otel Rezervasyon için,

 • Sistem üzerinden online olarak
 • Dubai ve İstanbul Ofislerimizden nakit ya da kredi kartı ile

Dubai Yerel Hizmetler için,

 • Dubai ve İstanbul Ofislerimizden nakit ya da kredi kartı ile
 • Sistem üzerinden rezerasvyon yaparak, banka trasnferi ile

 

 • Banka komisyonlarından dolayı, kredi kartı tek ödeme ve taksitli hizmetler ile nakit ödeme fiyatlarında değişiklikler olabilmektedir.

 

HESAP NUMARALARIMIZ;

İsim : Taj Istanbul Turizm ve Kurumsal Danışmanlık LTD ŞTİ

Garanti Bankası TL : TR98 0006 2000 3490 0006 295810

Garanti Bankası USD : TR52 0006 2000 3490 0009 081896

Garanti Bankası EUR : TR79 0006 2000 3490 0009 081895

Emirates NBD AED: AE 4002 6000 1014 2452 65201

* Hesaba gönderim yaparken lütfen Ad – Soyad ve seçilen hizmet ile ilgili açıklama ekleyiniz.

Bize NASIL ULASABİLİRSİNİZ ?

 • Dubai Ofisimizden. Dubaitatili.com, Suite 213, 2nd Floor – Sheik Rashid Building, Al Itihad, Hor Al Anz East P.O Box 95242 – Deira |Dubai UAE
 • İstanbul Ofisimizden.Dubaitatili.com, Cevizli Mah. Fahri Korutürk Caddesi, Nafia İş Hanı 16 / 34 Bakırköy, İstanbul
 • 00971 4 269 85 50 numaralı Dubai Ofis numaramızdan,
 • 0850 885 25 31 numaralı telefondan Türkiye’den yurtiçi arama yapar gibi,
 • 0212 951 09 31 numaralı Türkiye Ofisimizden,
 • 00971 56 667 95 15 ve 00971  056 225 34 35 numaralı Dubai numaralarımızdan ve aynı numaralardaki Whatsapp uygulamasından,
 • Canlı sohbet uygulamamızdan,
 • İletişim sayfamızdaki iletişim formundan,
 • Google Play Store ve App Store ‘da yer alan mobil uygulamalarımızdan,
 • info@dubaitatili.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.
[/vc_row]

Online Vize Başvurusu Yapın!

Online Dubai Vize Başvurunuzu Yapın Zamandan Kazanın